Doprava zdarma na vybraná výdejní místa

Nůž Sashimi S-E 240mm XinZuo X9Cr18MoV

Speciální nůž Sashimi japonského typu s 240 mm dlouhou čepelí z nerezové oceli ideální pro krájení dokonalých plátků rybího masa na sushi. Nůž je dodáván spolu s elegantním dřevěným pouzdrem.

Nechte si vygravírovat na nůž Váš text nebo obrázek.

Vyprodáno
Kód: XY11
Značka: XinZuo
1 499 Kč 1 238,84 Kč bez DPH
Kategorie: Nože na sushi
Záruka: 3 roky
Druh nože: Sashimi
Řada nožů: S-E
Typ nože: Japonský
Velikost čepele: 9,5"
Doprava zdarma
Doprava po ČR zdarma
Nakupujte s dopravou po ČR do výdejních míst zdarma.
30 dní na vrácení
30 dní na vrácení
Pokud nebudete spokojeni máte 30 dní na vrácení.
Záruka 3 roky
Záruka 3 roky
Za kvalitu produktů ručíme.

XinZuo - Výroba nožů je řemeslo, které děláme srdcem.

Nůž XinZuo Sashimi Zhen (S-E)

Sashimi nůž XinZuo Zhen z řady S-E pochází z tradičního čínského města nožů Yangjiang, ve kterém se vyrábí ty nejlepší nože celá staletí. Místní mistři si své umění výroby a opracování nožů předávají z generace na generaci. XinZuo při výrobě tohoto Sashimi nože využívá to nejlepší z moderní (vakuové tepelné zpracování) a tradiční výroby nožů. Každý nůž od výrobce XinZuo je jedinečný, díky závěrečnému preciznímu ručnímu opracování. 

Nůž XinZuo Zhen Sashimi s 240 mm čepelí - detailní pohled na čepel

Sashimi nůž od XinZuo pro milovníky sushi

Sashimi nůž má historický původ v Japonsku, odkud pochází i celosvětově oblíbené sushi. Název tohoto nože japonského typu je spjat právě se sushi, konkrétně s oblíbeným sushi sashimi. Sashimi nůž má ikonickou dlouhou čepel s nízkou výškou, která umožňuje ladně krájet tenké plátky čerstvého syrového rybího masa na jeden řez. Bez potrhání a zbytečného narušení struktury masa. Ostří nože je netradičně broušeno pouze z jedné strany čepele. Jednostranné ostří sashimi nože je ideální pro krájení plátů rybího masa.

Nůž XinZuo Zhen Sashimi s 240 mm krájení lososa

Vyroben z prémiových materiálů s mistrnou ruční prací

Tento Sashimi nůž je vyroben z prvotřídní nerezové oceli, ze které se vyrábí kvalitní nože. Čepel nože je vyrobena z X9Cr18MoV oceli s tvrdostí 58-60 Rockwella a byla vakuově tepelně zpracována. Kvalitní ocel spolu s moderní technikou výroby zajišťuje dlouhou životnost nože. Jednostranné ostří ostřené pod úhlem 15±1° umožňuje dokonalý řez s minimem tření rybího masa.

Rozměry nože XinZuo Zhen Sashimi s 240 mm dlouhou čepelí

Rukojeť nože je vyrobena z kvalitního ebenového dřeva, které v čase neměkne a neudržuje zápach. Její dokonalý ergonomický tvar a délka umožňuje snadné a ladné krájení bez toho, aniž by nůž z ruky vyklouzával. Barva a vzhled materiálu rukojeti nože se může oproti produktovým obrázkům mírně lišit z důvodu výroby rukojeti z jiného kusu dřeva nebo rozdílným stářím dřeva.

Rukojeť Sashimi nože Zhen z řady S-E

Zajímavost: XinZuo jako přední inovátor v oblasti výroby kuchyňských nožů kombinuje tradiční a nejmodernější techniky výroby. Díky jeho nejmodernější metodě vakuového tepelného zpracování mají kuchyňské nože XinZuo ve srovnání s noži vyrobenými pouze běžným tepleným zpracováním vyšší tvrdost a ostrost, též delší živostnost. Ve spojení s tradičním závěrečným ručním ostřením nožů mistry nožíři, s jejichž umem předávaným z generace na generaci se žádný stroj nemůže srovnávat, mají kuchyňské nože XinZuo i prémiovou ostrost, kterou strojově ostřené nože nedosahují.

Dárkové balení nože

Sashimi nůž XinZuo Zhen z řady S-E s 240 mm dlouhou čepelí je zabalen v luxusní dárkové krabičce, se kterou je ideálním dárkem pro milovníky rybího masa a sushi, zvláště pro nadšence do jeho přípravy. Svým luxusním vzhledem dárková krabička i kvalitní nůž od výrobce XinZuo udělají radost každému obdarovanému. Nůž Sashimi je dodáván s elegantním dřevěným pouzdrem jako dárek.

Dárkové balení nože XinZuo Zhen Sashimi s 240 mmElegantní dřevěné pouzdro k noži Sashimi

Rozměry a parametry Sashimi nože

Nůž Sashimi XinZuo Zhen z řady S-E
Značka: XinZuo
Řada: Zhen S-E
Typ nože: Sashimi nůž
Délka čepele: 240mm
Výška čepele: 32mm
Délka rukojeti: 152mm
Celková délka: 392mm
Tloušťka: 3,3mm
Hmotnost: 258g
Materiál:

Nerezová ocel X9Cr18MoV

Tvrdost 58-60 Rockwella
Rukojeť: Ebenové dřevo
Místo výroby: Yangjiang Čína
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MN Avatar autora | 16.11.2022
Zatím nevím koupil bude to dárek.
Zpět do obchodu