15% RABAT

 20% sleva na kusové nože🔥
 Pouze do konce května

 Slevový kód: BURGER20

Doprava zdarma na vybraná výdejní místa

Tašky na nože

Tašky na nože se hodí nejen pro bezpečné přenášení nožů, aniž by docházelo k tupění jejich ostří, ale hodí se i na doma. Například, pokud nechcete v kuchyni vystavovat nože nebo je uchovávat na stojáncích. Primární výhodou tašky na nože, je ale její snadná mobilita.

Tašky na nože od XinZuo mají uzpůsobené kapsy pro různé druhy nožů.

Tašky na nože pro profesionály i fajnšmekry

Stejně jako jsou používány prémiové materiály na kuchyňské nože XinZuo, tak to samé platí i pro tašky na nože od XinZuo. Jednoznačným příkladem může být prémiová taška na nože z pravé kůže, která udělá radost nejen profesionálním kuchařům, ale i nadšencům. Taška je koncipována do retro obnošeného vzhledu a upoutá pozornost ať s ní přijdete kamkoliv. Na profesionální kuchařskou akci či grilovací párty s přáteli. 

Taška na nože XinZuo hnědá
2 478,51 Kč bez DPH
2 999 Kč

Elegantní taška na nože v hnědém provedení se dvanácti kapsami pro nože a příslušenství XinZuo. Vhodná pro profesionální i domácí kuchaře.  

XP26
Taška na nože XinZuo z pravé kůže
4 131,40 Kč bez DPH
4 999 Kč

Elegantní taška s retro obnošeným vzhledem z pravé kůže s deseti kapsami pro nože a příslušenství XinZuo. Vhodná pro profesionální i domácí kuchaře.

XP15
Taška na nože XinZuo zelená
2 478,51 Kč bez DPH
2 999 Kč

Elegantní taška na nože v zeleném provedení se dvanácti kapsami pro nože a příslušenství XinZuo. Vhodná pro profesionální i domácí kuchaře.  

XP27
3 položek celkem
Zpět do obchodu