15% RABAT

 20% sleva na kusové nože🔥
 Pouze do konce května

 Slevový kód: BURGER20

Doprava zdarma na vybraná výdejní místa

Dranžírovací vidličky

Dranžírovací vidličky XinZuo jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli, pro pohodlné přidržování masa při krájení dokonalých plátků. S dranžírovací vidličkou XinZuo si už nespálíte zbytečně prsty při přidržování čerstvě pečeného masa z trouby nebo grilu. Stejně jako kuchyňské nože XinZuo, tak i dranžírovací vidlice spadají do jednotlivých řad. Například velmi oblíbená je z řady He B1H. Pokud již máte nějaké kuchyňské nože XinZuo z dané řady, je ideální vybírat i toto příslušenství z ní, aby vám spolu v kuchyni ladili. 

Vidlice na maso

Dranžírovací vidlička též nazývána jako vidlice na maso, významným způsobem usnadňuje manipulaci s masem. Při pečení masa v troubě ho s vidlicí snadno otočíte, a po jeho dopečení přendáte z pekáče na tác, pro následné porcování. Významnou roli hraje právě při ukotvení či uchycení masa, pro jeho pohodlné krájení na plátky. 

 

Dranžírovací vidlička XinZuo
577,69 Kč bez DPH
699 Kč

Kvalitní dranžírovací vidlička XinZuo z nerezové oceli. Ideální pomocník při pečení masa.

XP11
Dranžírovací vidlička XinZuo He B1H
577,69 Kč bez DPH
699 Kč

Kvalitní dranžírovací vidlička XinZuo z řady He B1H z nerezové oceli. Ideální pomocník při pečení a krájení masa.

XP16
Dranžírovací vidlička XinZuo Lan B37
660,33 Kč bez DPH
799 Kč

Kvalitní dranžírovací vidlička XinZuo z řady Lan B37 z nerezové oceli a s rukojetí z olivového dřeva. Ideální pomocník při pečení a krájení masa.  

XP20
Dranžírovací vidlička XinZuo B46W
1 073,55 Kč bez DPH
1 299 Kč

Kvalitní dranžírovací vidlička XinZuo z řady Jiang B46W z nerezové oceli a s rukojetí z ořechového dřeva. Ideální pomocník při pečení a krájení masa.

XP32
Dranžírovací vidlička XinZuo B46D
1 486,78 Kč bez DPH
1 799 Kč

Kvalitní dranžírovací vidlička XinZuo z řady Jiang B46D z nerezové oceli s rukojetí z Desert IronWood dřeva. Ideální pomocník při pečení a krájení masa.

XP34
5 položek celkem
Zpět do obchodu