Doprava zdarma na vybraná výdejní místa

Gravírování nožů pro firmy

V XinZuo si velmi vážíme nejen koncových zákazníků, ale i firemních, proto máme speciální nabídku gravírování pro firemní zákazníky. Nechte si vygravírovat na nůž libovolný text nebo logo a udělat tím pořizovaný nůž či sadu nožů jedinečnými. Kuchyňské nože a sady jsou velmi praktickým dárkem, kterým mohou firmy obdarovat své zaměstnance, obchodní partnery a další důležité osoby podnikatelského světa.

Nabízená služba gravírování se vztahuje pouze na nově pořizované kuchyňské nože a sady v e-shopu XinZuo.cz.

Nože s gravírováním do provozu

Pokud jste restaurace či jiná provozovna v oblasti gastronomie. Můžete si nechat na pořizované kuchyňské nože XinZuo vygravírovat samotný název vaší restaurace/firmy nebo vaše logo. Nože s vaším logem budou pak jedinečné a snadno rozpoznatelné od jiných kuchyňských nožů. Na nože můžete nechat vygravírovat i jména vašich kuchařů, aby si každý poznal svůj kuchyňský nůž.

Vygravírované logo na nožiVygravírované logo na nožiVygravírovaný text na noži

Nože s gravírováním pro zaměstnance

Chcete poděkovat vašim zaměstnancům za jejich pracovní nasazení, úspěch či věrnost v podobě dosažených let ve firmě? Doporučujeme kuchyňské nože, které bude moci obdarovaný nebo obdarovaná používat každý den ve své kuchyni. Na nože můžete nechat vygravírovat poděkování, údaj o letech ve firmě nebo vaše logo s názvem firmy.

Vygravírovaný text na nožiVygravírovaný text na noži

Nože s gravírováním pro obchodní partnery

Bez obchodních partnerů nelze podnikat, poděkujte jim za vaší spolupráci kvalitními kuchyňskými noži nebo sadou s vygravírovaným logem vaší firmy či libovolným textem. Věřte, že partneři si na vás pak mnohem častěji vzpomenou, když budou každý den používat ve své kuchyni nůž, který dostali od vás.

Vygravírovaný text na nožiVygravírované logo na noži

Poznámka: Pokud plánujete objednat 20 ks gravírování a více obraťte se na náš e-mail: objednavky@xinzuo.cz nebo vyplňte formulář níže, domluvíme se na individuálním nacenění, které pro vás bude výhodnější.

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Více informací o postupu gravírování naleznete v článku: Gravírování - návod.

Zpět do obchodu