Doprava zdarma na vybraná výdejní místa

Magnetické lišty na nože

Magnetické lišty na nože představují moderní způsob uchovávání kuchyňských nožů, při kterém naplno vynikne v kuchyni jejich krása. Při uchycení nožů na magnetickou lištu je vidět krása jejich rukojeti i zpracování čepele. Naše lišty na nože jsou vyrobeny z prvotřídního dřeva (ořechového, javorového) se silnými magnety uvnitř. 

✔️Magnetická lišta je ideální pro kuchyňské nože s vlastním gravírováním, aby byl jeho text neustále na očích.

Silné magnetické uchycení kuchyňských nožů

Dřevěné magnetické lišty na nože XinZuo v sobě skrývají dvě řady silných kulatých magnetů, které zajišťují silné přichycení a držení přiložených kuchyňských nožů. Magnety nejsou navenek vidět a lišty si tak zachovávají jednotný přírodní vzhled. Tmavého ořechového nebo světlého javorového dřeva. 

Lišty můžete doma přichytit ke zdi pomocí 3M lepící pásky, která je součástí balení, aniž byste museli vrtat do zdi. Vhodné řešení například v panelovém bytě. Druhá možnost přichycení lišty ke zdi je přivrtáním pomocí šroubů, které jsou též součástí balení.

Magnetická lišta XinZuo na nože z javoru
Akce
999 Kč –20 %
660,33 Kč bez DPH
799 Kč

Elegantní magnetická lišta na nože ze světlého javorového dřeva. Představuje moderní styl uchycení kuchyňských nožů XinZuo a HEZHEN, se kterým vynikne v kuchyni jejich krása a...

XP23
Magnetická lišta na nože z ořechového dřeva
825,62 Kč bez DPH
999 Kč

Elegantní magnetická lišta na nože z ořechového dřeva. Představuje moderní styl uchycení kuchyňských nožů XinZuo a HEZHEN, se kterým vynikne v kuchyni jejich krása a luxusní...

XP22
2 položek celkem
Zpět do obchodu