Doprava do balíkovny ZDARMA

Magnetická lišta na nože - ořech XinZuo

Elegantní magnetická lišta na nože z ořechového dřeva. Představuje moderní styl uchycení kuchyňských nožů XinZuo a HEZHEN, se kterým vynikne v kuchyni jejich krása a luxusní zpracování.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: XP22
Značka: XinZuo
999 Kč 825,62 Kč bez DPH
Kategorie: Magnetické lišty na nože
Záruka: 3 roky
Položka byla vyprodána…

XinZuo - Výroba nožů je řemeslo, které děláme srdcem.

Magnetická lišta na nože z ořechu

Elegantní lišta na nože z přírodního ořechového dřeva, která v sobě skrývá silné magnety. S kvalitními magnety drží nože na liště, takřka jako přibité. Ořechové dřevo dodává liště jedinečný přírodní vzhled, a se svým tmavým tónem se hodí do tmavé i světlé kuchyně. V tmavé kuchyni zapadne a nebude narušovat celistvý dojem a naopak ve světlé kuchyni může být výrazným kontrastním prvkem, který dodává kuchyni zajímavost. 

Přichycené nože na magnetické liště naplno ukazují krásu zpracování čepele. Ideální pro kuchyňské nože s gravírováním, aby byl vygravírovaný text pořád na očích.
Magnetická lišta na nože z ořechového dřeva

Přírodní dřevo ukrývající silné magnety

Lišta je rozměry koncipována tak, aby se na ni bez problémů vešlo až šest nožů či příslušenství (například ocílka). Zevnějšek je z ořechového přírodního dřeva s tmavším rázem odstínu. Barva a vzhled materiálu lišty se může oproti produktovým obrázkům mírně lišit z důvodu výroby z jiného kusu ořechového dřeva nebo rozdílným stářím dřeva. Uvnitř lišty se skrývají dvě řady kruhových silných magnetů pro pevné přichycení kuchyňských nožů. Magnetická lišta má váhu 505g.
Rozměry magnetické lišty na nože z ořechového dřeva

 Způsoby uchycení magnetické lišty

Součástí balení magnetické lišty je silná 3M lepicí páska pro uchycení lišty na zeď přilepením bez nutnosti vrtání a poškození zdi. Druhou variantou uchycení je přivrtáním pomocí šroubů do zdi (šrouby a hmoždinky jsou součástí balení).

Uchycení magnetické lišty na nože z ořechového dřeva

Rozměry a parametry magnetické lišty

Magnetická lišta na nože
Značka: XinZuo
Materiál:

Ořechové dřevo

(magnety uvnitř)

Rozměry:

Délka:400mm

Šířka: 65 mm

Tloušťka: 21 mm

Příslušenství

pro uchycení:

3M lepicí páska

Šrouby a hmoždinky

Váha: 505g
Místo výroby: Yangjiang Čína

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: