Doprava zdarma na vybraná výdejní místa

Jak pro vás balíme objednávky

Jak pro vás balíme objednávky?

Každou objednávku velmi důkladně balíme, abychom minimalizovali riziko poškození během přepravy k vám domů nebo do vybraného odběrného místa. Za několik let působení na evropském trhu se nám nestalo, že by k zákazníkovi dorazilo poškozené zboží v důsledku přepravy. Na kvalitním zabalení objednávek si zakládáme.

➕Kvalita balení patří mezi nejčastěji zmiňované přednosti našeho obchodu na Heureka.cz.

Ukázky balení objednávek

Balení jednoho nože

Pokud si objednáte jeden nůž, zabalíme vám ho do speciální obálky s bublinkovou výplní, kterou si necháváme vyrábět na míru přesně pro naše nože. Díky přesným rozměrům se krabička nože v obálce nehýbe a bublinky chrání krabičku nože před poškozením. Použitý materiál zabraňuje vniknutí nežádoucích tekutin během přepravy.

Ukázka balení jednoho nože do obálky s bublinkovou fóliíUkázka balení jednoho nože do obálky s bublinkovou fólií

Balení více nožů

Pokud si objednáte více nožů, zabalíme vám je do pevné kartonové krabice s velkým množstvím výplňového materiálu, aby se krabičky s noži během přepravy nehýbaly.

Ukázka balení vícero nožů do kartonové krabiceUkázka balení vícero nožů do kartonové krabice

Balení sad nožů a velkých objednávek

Pokud si objednáte větší počet kusových nožů, příslušenství nebo celé sady nožů, zabalíme vám vaši objednávku důkladně do pevné kartonové krabice s oddělením jednotlivých produktů, aby se o sebe nemačkaly, a s velkým množstvím výplňového materiálu pro ukotvení obsahu krabice.

Ukázka balení sady nožů do kartonové krabiceUkázka balení sady nožů do kartonové krabiceUkázka balení sady nožů do kartonové krabice

Zpět do obchodu