Doprava na výdejní místa v ČR zdarma.

Stojánky na nože

Dřevěné stojánky na nože jsou nepostradatelným příslušenstvím. Jejich hlavní funkcí je ochrana ostří nožů, pro co nejdelší životnost. Nože se ve stojánku navzájem nedotýkají a neničí. V XinZuo myslíme na tradici i moderní trendy a rádi necháváme na zákaznících, aby si vybrali, co upřednostňují. Nabízíme dřevěné stojánky na nože ve dvou typech. Tradiční masivní stojánky typu blok se zasouváním nožů a moderní magnetické stojánky s bočním přichycením nožů. 

Tradiční masivní blokové stojánky

Masivní dřevěné stojánky XinZuo typu blok představují tradiční pojetí stojánku na nože. Jsou vyrobeny z prémiového dřeva (ořech nebo akácie) s přírodním vzhledem, který nechává vyniknout krásu dřeva. Díky masivnímu dřevu s velkou váhou a spodním protiskluzovým nožičkám budou sedět na vaší kuchyňské lince jako přibité. Vybírat můžete z několika provedení v závislosti na požadovaném počtu slotů na nože a příslušenství.

Moderní magnetické stojánky

Magnetické stojánky na nože XinZuo mají dřevěnou konstrukci, ve které se skrývají silné magnety, které zajišťují pevné uchycení nožů. Magnetický stojánek je vhodný do moderních kuchyní a nechává zcela vyniknout krásu čepelí přichycených nožů.

Kvalitní dřevěné magnetické i blokové stojánky XinZuo si zachovávají přírodní vzhled dřeva a dokonale budou pasovat na kuchyňskou linku.

Magnetický stojánek na nože z akácie XinZuo
825,62 Kč bez DPH
999 Kč

Magnetický stojánek XinZuo na nože z akáciového dřeva.

XP03
Ořechový stojánek pro 4 nože, ocílku a nůžky
990,91 Kč bez DPH
1 199 Kč

Masivní stojánek XinZuo na nože typu blok z ořechového dřeva, do kterého lze vložit až 4 kuchyňské nože, jednu ocílku a jedny kuchyňské nůžky na drůbež.

XP25
Stojánek z akácie pro 14 kuchyňských nožů, ocílku a nůžky
1 238,84 Kč bez DPH
1 499 Kč

Masivní stojánek XinZuo na nože typu blok z akáciového dřeva, do kterého lze vložit až 14 kuchyňských nožů, jednu ocílku a jedny kuchyňské nůžky na drůbež.

XP24
Stojánek na nože z akácie pro 5 nožů
990,91 Kč bez DPH
1 199 Kč

Masivní dřevěný stojánek XinZuo na nože typu blok z akáciového dřeva, do kterého lze vložit až 5 kuchyňských nožů a kuchyňské nůžky na drůbež.

XP29
4 položek celkem