15% RABAT

 20% sleva na kusové nože🔥
 Pouze do konce května

 Slevový kód: BURGER20

Doprava zdarma na vybraná výdejní místa

Stojánky na nože

Dřevěné stojánky na nože jsou nepostradatelným příslušenstvím. Jejich hlavní funkcí je ochrana ostří nožů, pro co nejdelší životnost. Nože se ve stojánku navzájem nedotýkají a neničí. V XinZuo myslíme na tradici i moderní trendy a rádi necháváme na zákaznících, aby si vybrali, co upřednostňují. Nabízíme dřevěné stojánky na nože ve dvou typech. Tradiční masivní stojánky typu blok se zasouváním nožů a moderní magnetické stojánky s bočním přichycením nožů. 

Tradiční masivní blokové stojánky

Masivní dřevěné stojánky XinZuo typu blok představují tradiční pojetí stojánku na nože. Jsou vyrobeny z prémiového dřeva (ořech nebo akácie) s přírodním vzhledem, který nechává vyniknout krásu dřeva. Díky masivnímu dřevu s velkou váhou a spodním protiskluzovým nožičkám budou sedět na vaší kuchyňské lince jako přibité. Vybírat můžete z několika provedení v závislosti na požadovaném počtu slotů na nože a příslušenství.

Moderní magnetické stojánky

Magnetické stojánky na nože XinZuo mají dřevěnou konstrukci, ve které se skrývají silné magnety, které zajišťují pevné uchycení nožů. Magnetický stojánek je vhodný do moderních kuchyní a nechává zcela vyniknout krásu čepelí přichycených nožů.

Kvalitní dřevěné magnetické i blokové stojánky XinZuo si zachovávají přírodní vzhled dřeva a dokonale budou pasovat na kuchyňskou linku.

Magnetický stojánek na nože z akácie XinZuo
1 156,20 Kč bez DPH
1 399 Kč

Magnetický stojánek XinZuo na nože z akáciového dřeva.

XP03
Akáciový magnetický stojan s ocelovou základnou
1 982,64 Kč bez DPH
2 399 Kč

Luxusní oboustranný magnetický stojan pro až 10 kuchyňských nožů, který je vyroben z akáciového dřeva a nerezové oceli.

XP39
Ořechový magnetický stojan s ocelovou základnou
1 982,64 Kč bez DPH
2 399 Kč

Luxusní oboustranný magnetický stojan pro až 10 kuchyňských nožů, který je vyroben z ořechového dřeva a nerezové oceli.

XP38
Stojánek z akácie pro 14 kuchyňských nožů, ocílku a nůžky
1 238,84 Kč bez DPH
1 499 Kč

Masivní stojánek XinZuo na nože typu blok z akáciového dřeva, do kterého lze vložit až 14 kuchyňských nožů, jednu ocílku a jedny kuchyňské nůžky na drůbež.

XP24
Stojánek na nože z akácie pro 5 nožů
990,91 Kč bez DPH
1 199 Kč

Masivní dřevěný stojánek XinZuo na nože typu blok z akáciového dřeva, do kterého lze vložit až 5 kuchyňských nožů a kuchyňské nůžky na drůbež.

XP29
Ořechový stojánek pro 4 nože, ocílku a nůžky
990,91 Kč bez DPH
1 199 Kč

Masivní stojánek XinZuo na nože typu blok z ořechového dřeva, do kterého lze vložit až 4 kuchyňské nože, jednu ocílku a jedny kuchyňské nůžky na drůbež.

XP25
6 položek celkem
Zpět do obchodu