Při nákupu sady nožů nad 6000,- Kč dárek adventní kalendář - více zde

Sady nožů v dřevěném stojánku

Sady kuchyňských nožů, jejichž součástí je i elegantní dřevěný stojánek a univerzální porcovací nůžky. Vybrané sady nožů v této kategorii obsahují dřevěný stojánek, do kterého se nože klasicky zasouvají. Stojánek je ideální volbou pro dlouhodobé uchovávání nožů, neboť by byl takřka hřích umělecká díla jako jsou nože od XinZuo z damaškové oceli uchovávat v temném šuplíku s další kuchyňskou výbavou.

Sady kuchyňských nožů se stojánkem z kvalitního dřeva

stojanek

Dřevěný stojánek je velmi masivní a odolný proti nepřízni času, špíně a vlhosti kuchyňského prostředí. Přírodním vzhledem zapadne stojánek s noži do většiny kuchyní aniž by působil jako "pěst na oko". Stojánek má pevnou základnu a po kuchyňské desce nebude klouzat při manipulaci s noži. Díky masivnímu dřevu a poctivé váze stojánku se nemusíte obávat, že by se vám při vyndávaní nožů nadzvedával. Zobrazené sady nožů jsou vyrobeny v tradičním čínské městě nožů Yangjiang s čepelí z damaškové oceli. Nože v jednotlivých sadách mají rozdílnou ergonomickou rukojeť i barvu. Sady nožů se také liší obsaženým počtem a druhem nožů. Výběr je čistě na Vás. V sadě nožů se stojánkem se nachází jako přidané příslušenství i univerzální porcovací nůžky, které lze používat nejen pro porcování masa, ale i otevírání konzerv a škrábání brambor. 

Nabízení sady nožů ve stojanu s univerzálními nůžkami jsou dárkově zabaleny a vhodné i jako praktický dárek pro mnoho životních příležitostí.

B1H set hlavni
5 784,30 Kč bez DPH
6 999 Kč

Sada nožů XinZuo He B1H obsahuje pět prémiových nožů z damaškové oceli, dřevěný stojánek a praktické multifunkční nůžky na porcování drůbeže z nerezové oceli.

XS09
Set nožů XinZuo Ya B20 se stojánkem a nůžky
5 784,30 Kč bez DPH
6 999 Kč

Sada nožů XinZuo Ya B20 se stojánkem na nože a univerzálními nůžkami na drůbež, které mohou sloužit i pro louskání ořechů a otevírání konzerv.

XS01
Sada nožů XinZuo Yi B27 se stojánkem a nůžkami
6 610,74 Kč bez DPH
7 999 Kč

Sada nožů XinZuo Yi B27 s dřevěným stojánkem a nůžkami na porcování drůbeže, které mohou sloužit i pro otevírání nápojů a konzerv. Nože jsou vyrobeny z prémiové damaškové oceli.

XS02
Sada nožů XinZuo Feng B32 s ocílkou
7 850,41 Kč bez DPH
9 499 Kč

Sada nožů XinZuo Feng B32 s klasickým dřevěným stojánkem obsahuje pět nožů z prémiové damaškové oceli s ručně opracovanou čepelí a kvalitní uhlíkovou ocílku. Nože z řady XinZuo...

XS15
4 položek celkem