Doprava zdarma na vybraná výdejní místa

Návod na použití funkce hlídacího psa (Sledovat)

Vážení zákazníci rádi bychom Vás upozornili na novou funkci, kterou jsme aktivovali v internetovém obchodu XinZuo.cz. Jedná se o funkci Sledovat, která je obecně známější a rozšířenější v povědomí zákazníků pod názvem "Hlídací pes". Pomocí této funkci se můžete přihlásit ke sledování vámi vybraného nože či vícero produktů a nechat si automaticky zaslat ZDARMA informační email o nastalé změně. Změnou může být naskladnění, pokles ceny či nová akce u sledovaného produktu, v závislosti na vaší volbě při vytváření sledování.

Díky tomu ušetříte spoustu vašeho času místo pravidelné návštěvy obchodu například při kontrolování, zda nedošlo k naskladnění vámi vybraného nože (například santoku). Nemusíte se obávat promeškání nějaké akce, protože emaily s informací o změně jsou odesílány automaticky ihned po vytvoření změny v administraci obchodu. Budete vždy vědět změny jako první.

Jak nastavit sledování změn u nožů

Na produktové stránce vámi vybraného nože se nachází ikona: Sledovatna tu klikněte myší.

Sledovat u nože

Po kliknutí se Vám zobrazilo nové okno s názvem "Upozorněte mě, až produkt". Zde vyberete jakou změnu u produktu chcete sledovat. V případě, že chcete být informováni, až dojde k naskladnění vyprodaného nože zaškrtněte kolonku: Sledování skladové dostupnosti, pokud chcete být informováni, až daný nůž bude zařazen do nějaké slevové akce zaškrtněte kolonku: Sledování akce. V případě, že čekáte na zlevnění a pokles ceny nože napište do kolonky: Sledování poklesu cenyčástku, při které chcete být informováni, že cena na ni klesla.  Kolonky můžete libovolně kombinovat jak potřebujete. Můžete zaškrtnout například současně kolonku bude na skladě i cena klesne pod, či všechny tři naráz.

Následně již stačí zadat vaši emailovou adresu, na kterou vám má přijít informační email o nastalé změně a potvrdit kliknutím na ULOŽIT.

Okno pro nastavení sledování 

*Postup je totožný u kusově prodávaných nožů, sad nožů i příslušenství k nožům.

Zpět do obchodu