Dárky od KAMPOT.CZ ke každé objednávce, více ZDE

Doprava zdarma na výdejní místa.

Návod na použití funkce hlídacího psa (Sledovat)

Vážení zákazníci rádi bychom Vás upozornili na novou funkci, kterou jsme aktivovali v internetovém obchodu XinZuo.cz. Jedná se o funkci Sledovat, která je obecně známější a rozšířenější v povědomí zákazníků pod názvem "Hlídací pes". Pomocí této funkci se můžete přihlásit ke sledování vámi vybraného nože či vícero produktů a nechat si automaticky zaslat ZDARMA informační email o nastalé změně. Změnou může být naskladnění, pokles ceny či nová akce u sledovaného produktu, v závislosti na vaší volbě při vytváření sledování.

Díky tomu ušetříte spoustu vašeho času místo pravidelné návštěvy obchodu například při kontrolování, zda nedošlo k naskladnění vámi vybraného nože (například santoku). Nemusíte se obávat promeškání nějaké akce, protože emaily s informací o změně jsou odesílány automaticky ihned po vytvoření změny v administraci obchodu. Budete vždy vědět změny jako první.

Jak nastavit sledování změn u nožů

Na produktové stránce vámi vybraného nože se nachází ikona: Sledovatna tu klikněte myší.

Sledovat u nože

Po kliknutí se Vám zobrazilo nové okno s názvem "Upozorněte mě, až produkt". Zde vyberete jakou změnu u produktu chcete sledovat. V případě, že chcete být informováni, až dojde k naskladnění vyprodaného nože zaškrtněte kolonku: Sledování skladové dostupnosti, pokud chcete být informováni, až daný nůž bude zařazen do nějaké slevové akce zaškrtněte kolonku: Sledování akce. V případě, že čekáte na zlevnění a pokles ceny nože napište do kolonky: Sledování poklesu cenyčástku, při které chcete být informováni, že cena na ni klesla.  Kolonky můžete libovolně kombinovat jak potřebujete. Můžete zaškrtnout například současně kolonku bude na skladě i cena klesne pod, či všechny tři naráz.

Následně již stačí zadat vaši emailovou adresu, na kterou vám má přijít informační email o nastalé změně a potvrdit kliknutím na ULOŽIT.

Okno pro nastavení sledování 

*Postup je totožný u kusově prodávaných nožů, sad nožů i příslušenství k nožům.