Doprava zdarma na výdejní místa
Dranžírovací vidlička XinZuo Pin X02O
Kvalitní dranžírovací vidlička XinZuo z řady Pin X02O z nerezové oceli a s ručně vyrobenou olivovou rukojetí. Olivové dřevo s živou kresbou a elegantní texturou je pevné, tvrdé a vizuálně unikátní. Ideální pomocník při pečení a krájení masa.
| Kategorie: | Dranžírovací vidličky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| EAN: | 7331898643905 |

XinZuo Pin X02O dranžírovací vidlička
Prémiová dranžírovací vidlička XinZuo z řady Pin X02O z nerezové oceli s rukojetí z kvalitního olivového dřeva. Nepostradatelný pomocník při pečení masa. Vyrobená v čínském městě Yangjiang. Ergonomický tvar rukojeti umožňuje snadnou manipulaci a pohodlné držení. Svým elegantním vzhledem bude designovým skvostem vaší kuchyně.

Využití
Dranžírovací vidličku oceníte při manipulaci s masem. Od jeho pečení v troubě a pohodlné obracení při něm dle potřeby, až po pomocníka pro snadné krájení hotového pečeného masa, aniž byste se spálili či vám maso se hýbalo po prkénku. Dranžírovací vidlička vám zásadně usnadní pečení masa a jeho krájení. Vhodná při pečení větších kusů masa i pro menší drůbež.

Rozměry dranžírovací vidličky Pin X02O
Vidlice je vyrobena z nerezové oceli 430. Rukojeť je ručně vyrobena z olivového dřeva s živou kresbou a elegantní texturou. Použité dřevo je pevné, tvrdé a vizuálně unikátní. Kvůli přírodnímu stylu rukojeti se její barva a vzhled může oproti produktovým obrázkům mírně lišit z důvodu výroby rukojeti z jiného kusu dřeva nebo rozdílným stářím dřeva.


Balení v ekologické dárkové krabičce
Dranžírovací vidlice z řady Pin X02O je zabalena v luxusní dárkové krabičce z ekologických a recyklovatelných materiálů. Přírodní charakter krabičky dokonale ladí s olivovým dřevem rukojeti a podtrhuje celkový přirozený výraz této řady. Krabička je zároveň ideálním dárkovým balením pro každou příležitost.

Rozměry a parametry
| Dranžírovací vidlička | |
| Značka: | XinZuo |
| Řada: | Pin X02O |
| Typ vidličky: | Dranžírovací |
| Délka vidlice: | 152 mm |
| Šířka vidlice: | 30 mm |
| Celková délka: | 314 mm |
| Hmotnost: | 190 g |
| Materiál: |
Vidlice: 430 Nerezová ocel Rukojeť: Olivové dřevo |
| Místo výroby: | Yangjiang Čína |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Yangjiang XINZUO Industry & Trade Co,. Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | GongYe Street, QinlinShan Industrial, BeiGuan Town, YangDong District, YangJiang City, GuangDong, China |
| E-mail : | info@xinzuo.cn |



