Doprava na výdejní místa v ČR zdarma.

Podmínky uplatnění voucheru na broušení nožů

Děkujeme Vám za váš nákup nožů na XinZuo.cz a projevenou důvěru v kvalitu naší výroby.

S nákupem nožů jste získali jedno profesionální broušení ZDARMA.

Nejčastější dotazy ohledně uplatnění jednoho profesionálního broušení nožů

Kolik mám broušení nožů zdarma?

K zakoupenému noži z XinZuo.cz máte jedno profesionální broušení zdarma. Přepravce k nám si můžete vybrat dle svých preferencí.

Měla být papírová kartička s voucherem v balení?

Ne, papírové vouchery na jedno profesionální broušení do balení již nedáváme. Systém jsme výrazně zjednodušili, aby papírové kartičky s unikátními kódy nebyly potřeba. Váš nárok na profesionální broušení ověříme podle čísla objednávky.

Kdy je nůž tupý a potřebuje broušení ?

Broušení zdarma lze uplatnit pouze na nože, které mají ostří tupé a není možné naostřit ocílkou. Někteří zákazníci nám zasílají nože, které broušení nepotřebují a stačí ostří přeostřit ocílkou do původního stavu. V takovém případě je škoda vynaložených nákladů na zaslání nože k nám. Nůž, který potřebuje broušení poznáte tak, že po ostření ocílkou již nemá ostří, které by "řezalo" papír. Ocílky k zakoupení máme zde v kategorii: Broušení.

Na co se broušení nevztahuje?

Broušení zdarma se nevztahuje na opravy nožů ani na opravy ostří s úlomky v takovém případě nabízíme placené služby oprav nožů. V případě zaslání takového nože bude provedeno pouze základní přebroušení a odeslání nože zpět.

Jaká je platnost voucheru?

Voucher na profesionální broušení zdarma je platný po dobu 12 měsíců od koupě.

Co je potřeba k ověření ?

Spolu s nožem je potřeba zaslat číslo objednávky a jméno osoby, která nože objednala.

Uvést na jakou Balíkovnu zaslat nabroušený nůž zpět, zdarma nože odesíláme pouze do Balíkovny, seznam balíkoven je uveden zde: https://www.balikovna.cz/cs/vyhledat-balikovnu

Co když mám sadu nožů? 

V případě, že jste zakoupili sadu nožů máte též profesionální broušení zdarma. Vaší výhodou je, že máte na výběr, jak broušení zdarma využijete. Zda zašlete pouze jeden nůž, který chcete nabrousit či zašlete celou sadu k nabroušení. V obou případech se to počítá jako jedno broušení.

Jak mám nůž poslat?

Nůž velmi důkladně zabalte, aby nedošlo k jeho poškození v průběhu přepravy. Doporučujeme nůž pro přepravu pojistit u přepravce.

Tip: V ideálním případě můžete zaslat nůž v dárkové krabičce, ve kterém vám přišel. Krabičku zabalte ještě obalovým materiálem pro větší odolnost proti poškození.

Kam mám nůž poslat? 

Upozornění: přesvědčte se, že je nůž opravdu tupý, opakují se nám z 90% nože, které nepotřebují brousit, některé nože jsou dokonce ve stavu nového. Raději nám nůž zašlete později i po uplynutí 12. měs. lhůty.

Nůž zašlete k nám na adresu:

TPunix s.r.o.
Bedřichov 122
67971 Bedřichov
tel. 792935126
e-mail: objednavky@xinzuo.cz

Spolu s nožem je potřeba zaslat číslo objednávky. Uveďte na jakou Balíkovnu zaslat nabroušený nůž zpět, zdarma nože odesíláme pouze do Balíkovny, seznam balíkoven je uveden zde: https://www.balikovna.cz/cs/vyhledat-balikovnu

Kdy dostanu nůž zpět?

Váš nůž vám přijde zpátky do 5 pracovních dnů.