Dárky od KAMPOT.CZ ke každé objednávce, více ZDE

Doprava zdarma na výdejní místa.

Podmínky uplatnění voucheru na broušení nožů

Děkujeme Vám za váš nákup nožů na XinZuo.cz a projevenou důvěru v kvalitu naší výroby.

S nákupem nožů jste získali i voucher na jedno profesionální broušení ZDARMA.

Nejčastější dotazy ohledně voucheru na broušení nožů

Kolik mám broušení nožů zdarma?

K zakoupenému noži z XinZuo.cz máte jedno profesionální broušení zdarma. Přepravce k nám si můžete vybrat dle svých preferencí.

Kdy je nůž tupý a potřebuje broušení ?

Broušení zdarma lze uplatnit pouze na nože, které mají ostří tupé a není možné naostřit ocílkou. Někteří zákazníci nám zasílají nože, které broušení nepotřebují a stačí ostří přeostřit ocílkou do původního stavu. V takovém případě je škoda vynaložených nákladů na zaslání nože k nám. Nůž, který potřebuje broušení poznáte tak, že po ostření ocílkou již nemá ostří, které by "řezalo" papír. Ocílky k zakoupení máme zde v kategorii: Broušení

Na co se broušení nevztahuje?

Broušení zdarma se nevztahuje na opravy nožů ani na opravy ostří s úlomky v takovém případě nabízíme placené služby oprav nožů. V případě zaslání takového nože bude provedeno pouze základní přebroušení a odeslání nože zpět.

Jaká je platnost voucheru?

Voucher na profesionální broušení zdarma je platný po dobu 12 měsíců od koupě.

Co je potřeba k ověření platnosti voucheru?

Spolu s nožem je potřeba zaslat kopii faktury, kterou jste obdrželi při nákupu. Dále spolu s fakturou je potřeba zaslat i kartičku voucheru, který jste obdrželi v balení s nožem.

Kde najdu fakturu? 

Vytištěnou fakturu jste dostali v balení spolu s nožem

Tip: Fakturu doporučujeme po vybalení nože oskenovat či vyfotit pro uchování i v digitální podobě pro případ, že by došlo ke ztracení tištěné verze.

Co když nemám fakturu?

Budeme se snažit dohledat nůž dle objednávky v našem systému. Budeme potřebovat, alespoň číslo vaší objednávky. Číslo objednávky zjistíte například na vašem emailu, který jste zadali při vytváření objednávky. 

Tip:  Obdržený email o vytvoření objednávky naleznete ve vaší emailové schránce. Nemusíte prohledávat všechny emaily ručně stačí vložit do pole pro vyhledávání emailů naší emailovou adresu: objednavky@xinzuo.cz a následně se vám zobrazí pouze emaily, které vám přišly z hledané emailové adresy.

Co když nemám kartičku voucheru?

Pokud jste ztratili kartičku s vaším voucherem na broušení nožů, budeme se snažit nůž dohledat dle objednávky v našem systému. Doporučujeme pro jistotu dopředu nás kontaktovat e-mailem. 

Tip: Voucher doporučujeme po vybalení nože oskenovat či vyfotit pro uchování a zálohování i v digitální podobě.

Co když mám sadu nožů? 

V případě, že jste zakoupili sadu nožů máte též profesionální broušení zdarma. Vaší výhodou je, že máte na výběr, jak broušení zdarma využijete. Zda zašlete pouze jeden nůž, který chcete nabrousit či zašlete celou sadu k nabroušení. V obou případech se to počítá jako jedno broušení.

Jak mám nůž poslat?

Nůž velmi důkladně zabalte, aby nedošlo k jeho poškození v průběhu přepravy. Doporučujeme nůž pro přepravu pojistit u přepravce.

Tip: V ideálním případě můžete zaslat nůž v dárkové krabičce, ve kterém vám přišel. Krabičku zabalte ještě obalovým materiálem pro větší odolnost proti poškození.

Kam mám nůž poslat? 

Nůž zašlete k nám na adresu:

TPunix s.r.o.
Bedřichov 122
67971 Bedřichov

 

Kdy dostanu nůž zpět?

Váš nůž vám přijde zpátky do 5 prac. dnů.