Při nákupu sady nožů nad 6000,- Kč dárek adventní kalendář - více zde

Sashimi nože

Sashimi jsou nože s historickým původem v Japonsku. Mají tradiční japonské jednostranné ostří a svým jménem dopředu deklarují svůj účel.

Sashimi nože na sushi

Sashimi nože s jejich netradiční čepelí jsou navržené pro dokonalé plátování rybího masa při přípravě sashimi sushi. Sashimi sushi může zprvu z pohledu tvorby vypadat velmi snadné, neboť se zpravidla jedná o rýžový základ obdélníkového tvaru s položeným plátkem ryby na vrchu. Správně ukrojit plátek z čerstvého rybího filetu s optimální tloušťkou pro harmonickou chuť s rýží a bez potrhání, ale není nic snadného, pokud nemáte správný nůž.

Nůž s jednostranným ostřím

Ten správný nůž na tuto činnost je právě sashimi, jenž má podlouhlou čepel se speciálním jednostranným ostřím, jenž umožňuje snadné plátování rybího filetu na plátky o shodném tloušťce.

U nás naleznete sashimi nože s délkou čepele 240 mm a 300 mm. Vhodné i pro plátování rozměrnějšího rybího filetu. Sashimi nože od XinZuo jsou prodávané v luxusní dárkové krabičce s elegantním dřevěným pouzdrem jako dárek.

Nůž XinZuo Zhen Sashimi s 240 mm
1 404,13 Kč bez DPH
1 699 Kč

Speciální nůž Sashimi japonského typu s 240 mm dlouhou čepelí z nerezové oceli ideální pro krájení dokonalých plátků rybího masa na sushi. Nůž je dodáván spolu s elegantním...

XN88
Nůž XinZuo Zhen Sashimi s 300 mm
1 652,07 Kč bez DPH
1 999 Kč

Speciální nůž Sashimi japonského typu s 300 mm dlouhou čepelí z nerezové oceli ideální pro krájení dokonalých plátků rybího masa na sushi. Nůž je dodáván spolu s elegantním...

XN89
2 položek celkem