Dárky od KAMPOT.CZ ke každé objednávce, více ZDE

Doprava zdarma na výdejní místa.

Vykosťovací nůž XinZuo Lan B37 6" + profesionální broušení zdarma

Prémiový vykosťovací nůž XinZuo Lan B37 6" je designovým skvostem s damaškovou čepelí a rukojetí z olivového dřeva. Mezi jeho přednosti patří skvělá ergonomie.

Nechte si vygravírovat na nůž Váš text nebo obrázek.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: XN124
Značka: XinZuo
1 799 Kč 1 486,78 Kč bez DPH
Kategorie: Vykosťovací nože
Záruka: 3 roky
Druh oceli: Damašková
Řada nožů: Lan B37
Velikost čepele: 6"
Položka byla vyprodána…

XinZuo - Výroba nožů je řemeslo, které děláme srdcem.

Vykosťovací nůž XinZuo Lan 6" (B37)

Vykosťovací nůž XinZuo Lan B37 6" pochází z tradičního čínského města nožů Yangjiang, ve kterém se vyrábí ty nejlepší nože celá staletí. Místní mistři si své umění výroby a opracování nožů předávají z generace na generaci. XinZuo při výrobě tohoto nože využívá to nejlepší z moderní a tradiční výroby nožů. Každý nůž od výrobce XinZuo je jedinečný, díky závěrečnému preciznímu ručnímu opracování.

Přednosti kuchyňských nožů z řady Lan B37

Řada nožů XinZuo Lan B37 se vyznačuje důrazem na ergonomii, včetně zaoblení spodního rohu čepele nožů, pro vyšší bezpečnost při krájení. S ergonomickou rukojetí z olivového dřeva se nože nejen skvěle drží, ale jsou i designovým skvostem s přírodním vzhledem. Kuchyňské nože v této řadě jsou navíc zabaleny v elegantní krabičce s důrazem na šetrnost k přírodě a recyklované materiály.  

Vykosťování nožem XinZuo Lan B37 6"

Vykosťovací nůž od XinZuo na maso

Vykosťovací nůž je nepostradatelným pomocníkem pro milovníky masa. S tímto nožem, který se vyznačuje speciálně navrženou čepelí, která je velmi dlouhá a tenká zvládne vykostit například oblíbená žebra, takřka každý. Vykosťovací nůž dokáže to, co jiné nože nedokáží. Je vhodný pro vykostění vepřového či hovězího masa. Vykosťovací nůž by neměl chybět v žádné domácnosti

Vykosťovací nůž XinZuo Lan B37 6" položený na prkénku

Vyroben z prémiových materiálů s mistrnou ruční prací

Tento vykosťovací nůž je vyroben z prvotřídní damaškové (damascénské) oceli, ze které se vyrábí ty nejlepší nože. Jádro nože z damaškové oceli 14Cr14MoVNb je složeno ze 73 vrstev a díky kryogennímu tepelnému zpracování ve vakuu má tvrdost 62-64 RockwellaOchranu proti korozi zajišťuje SUS410 nerezová ocel, do které je jádro nože vloženo (z každé strany 36 vrstev SUS410). Kvalitní ocel spolu s tradiční a moderní technikou výroby zajišťují dlouhou životnost nože. Povrch nože umožňuje dokonalý řez s minimem tření a lepení surovin. Ostří nože je vytvářeno ručně mistry nožíři s mokrou technikou ostření pod úhlem 15° z obou stran čepele.

Složení damaškové oceli 14Cr14MoVNb

Rukojeť z olivového dřeva

Rukojeť nože je vyrobena z vysoce kvalitního olivového dřeva. Olivové dřevo je pro rukojeť ideální, díky jeho pevnosti i zajímavé pestrobarevnosti a zrnité struktuře. Kvůli přírodnímu stylu rukojeti se její barva a vzhled může oproti produktovým obrázkům mírně lišit z důvodu výroby rukojeti z jiného kusu olivového dřeva nebo rozdílným stářím dřeva.

Rukojeť je v inovativním designu s důrazem na naturalismus. Při návrhu rukojeti byl klíčový její soulad s ergonomií, pro pevný úchop a pohodlné krájení i při dlouhodobé činnosti. Její dokonalý tvar a délka umožňuje snadné a ladné krájení bez toho, aniž by nůž z ruky vyklouzával.

Rozměry vykosťovacího nože XinZuo Lan B37 6"

Zajímavost: XinZuo jako přední inovátor v oblasti výroby kuchyňských nožů kombinuje tradiční a nejmodernější techniky výroby. Díky jeho nejmodernější metodě vakuového tepelného zpracování mají kuchyňské nože XinZuo ve srovnání s noži vyrobenými pouze běžným tepleným zpracováním vyšší tvrdost a ostrost, též delší živostnost. Ve spojení s tradičním závěrečným ručním ostřením nožů mistry nožíři, s jejichž umem předávaným z generace na generaci se žádný stroj nemůže srovnávat, mají kuchyňské nože XinZuo i prémiovou ostrost, kterou strojově ostřené nože nedosahují.

Dárkové ekologické balení nože

Vykosťovací nůž XinZuo Lan B37 6" je zabalen v elegantní ekologické krabičce, se kterou je ideálním praktickým dárkem do domácnosti. Krabička této řady nožů je založena na ekologických materiálech a šetrnosti k životnímu prostředí. S jednotným elegantním vzhledem. Kvalitní nůž od výrobce XinZuo v takovéto krabičce udělá radost každému obdarovanému. 

Dárkové balení vykosťovacího nože XinZuo Lan B37 6"

 Rozměry a parametry vykosťovacího nože

Nůž XinZuo Lan B37 6"
Značka: XinZuo
Řada: Lan B37
Typ nože: Vykosťovací nůž
Délka čepele: 149mm
Výška čepele: 37mm
Délka rukojeti: 140mm
Celková délka: 289mm
Tloušťka: 2mm
Hmotnost: 180g
Materiál:

Damascénská ocel 73 vrstev

14Cr14MoVNb

Tvrdost: 62-64 Rockwella
Rukojeť:

Olivové dřevo

Místo výroby: Yangjiang Čína

*Vykosťovací nůž není kompatibilní s dřevěným magnetickým stojánkem (špatně na něm drží), kvůli atypickému tvaru a rozměru čepele.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ČŠ Avatar autora | 13.2.2023
Velmi