Doprava zdarma na vybraná výdejní místa

Sekáček XinZuo Lan B37 6.5"

Prémiový sekáček XinZuo Lan B37 6,5" je designovým skvostem s damaškovou čepelí a rukojetí z olivového dřeva. Mezi jeho přednosti patří skvělá ergonomie.

Nechte si vygravírovat na nůž Váš text nebo obrázek.

Můžeme doručit do:
25.4.2024
Možnosti doručení
Skladem (>10 ks)
Kód: XN123
Značka: XinZuo
2 899 Kč 2 395,87 Kč bez DPH
Kategorie: Sekáčky
Záruka: 3 roky
Druh oceli: Damašková
Řada nožů: Lan B37
Velikost čepele: 6,5"
Doprava zdarma
Doprava po ČR zdarma
Nakupujte s dopravou po ČR do výdejních míst zdarma.
30 dní na vrácení
30 dní na vrácení
Pokud nebudete spokojeni máte 30 dní na vrácení.
Záruka 3 roky
Záruka 3 roky
Za kvalitu produktů ručíme.

XinZuo - Výroba nožů je řemeslo, které děláme srdcem.

Sekáček XinZuo Lan 6,5" (B37)

Sekáček XinZuo Lan B37 6,5" pochází z tradičního čínského města nožů Yangjiang, ve kterém se vyrábí ty nejlepší nože celá staletí. Místní mistři si své umění výroby a opracování nožů předávají z generace na generaci. XinZuo při výrobě tohoto sekáčku využívá to nejlepší z moderní a tradiční výroby nožů. Každý sekáček od výrobce XinZuo je jedinečný, díky závěrečnému preciznímu ručnímu opracování.

Přednosti kuchyňských nožů z řady Lan B37

Řada nožů XinZuo Lan B37 se vyznačuje důrazem na ergonomii, včetně zaoblení spodního rohu čepele nožů, pro vyšší bezpečnost při krájení. S ergonomickou rukojetí z olivového dřeva se nože nejen skvěle drží, ale jsou i designovým skvostem s přírodním vzhledem. Kuchyňské nože v této řadě jsou navíc zabaleny v elegantní krabičce s důrazem na šetrnost k přírodě a recyklované materiály.  

Sekání sekáčkem XinZuo Lan B37 6,5

Sekáček od XinZuo na hrubou práci

Sekáčky jsou oblíbené pro svou robustnost a odolnost. Tvarem své čepele a ostřím je sekáček vhodný pro sekání zeleniny i porcování masa, zvláště u porcování drůbeže je nepostradatelným pomocníkem. Zvládá nasekat i velké kusy masa, včetně kostí aniž by docházelo k jejich tříštění. Svým tvarem umožňuje snadné sekání i tvrdé kořenové zeleniny. Poradí si se surovinami, na které jsou běžné nože krátké. Široká čepel sekáčku umožňuje snadné přenášení nasekaných surovin nahrnutím na ni.

Sekáček XinZuo Lan B37 6,5

Vyroben z prémiových materiálů s mistrnou ruční prací

Tento sekáček je vyroben z prvotřídní damaškové (damascénské) oceli, ze které se vyrábí ty nejlepší nože. Jádro sekáčku z damaškové oceli 7Cr17MoV je složeno ze 67 vrstev a díky kryogennímu tepelnému zpracování ve vakuu má tvrdost 56-58 RockwellaOchranu proti korozi zajišťuje SUS410 nerezová ocel, do které je jádro sekáčku vloženo (z každé strany 33 vrstev SUS410). Kvalitní ocel spolu s tradiční a moderní technikou výroby zajišťují dlouhou životnost. Povrch sekáčku umožňuje dokonalý sekání s minimem tření a lepení surovin. Ostří sekáčku je vytvářeno ručně mistry nožíři pod úhlem 27°+-1° z obou stran čepele.

Rukojeť z olivového dřeva

Rukojeť sekáčku je vyrobena z vysoce kvalitního olivového dřeva. Olivové dřevo je pro rukojeť ideální, díky jeho pevnosti i zajímavé pestrobarevnosti a zrnité struktuře. Kvůli přírodnímu stylu rukojeti se její barva a vzhled může oproti produktovým obrázkům mírně lišit z důvodu výroby rukojeti z jiného kusu olivového dřeva nebo rozdílným stářím dřeva.

Rukojeť je v inovativním designu s důrazem na naturalismus. Při návrhu rukojeti byl klíčový její soulad s ergonomií, pro pevný úchop a pohodlné krájení i při dlouhodobé činnosti. Její dokonalý tvar a délka umožňuje snadné a ladné krájení bez toho, aniž by nůž z ruky vyklouzával.

Rozměry sekáčku XinZuo Lan B37 6.5

Zajímavost: XinZuo jako přední inovátor v oblasti výroby kuchyňských nožů kombinuje tradiční a nejmodernější techniky výroby. Díky jeho nejmodernější metodě vakuového tepelného zpracování mají kuchyňské nože XinZuo ve srovnání s noži vyrobenými pouze běžným tepleným zpracováním vyšší tvrdost a ostrost, též delší živostnost. Ve spojení s tradičním závěrečným ručním ostřením nožů mistry nožíři, s jejichž umem předávaným z generace na generaci se žádný stroj nemůže srovnávat, mají kuchyňské nože XinZuo i prémiovou ostrost, kterou strojově ostřené nože nedosahují.

Dárkové balení nože

Sekáček XinZuo Lan B37 6,5" je zabalen v elegantní ekologické krabičce, se kterou je ideálním praktickým dárkem do domácnosti. Krabička této řady nožů je založena na ekologických materiálech a šetrnosti k životnímu prostředí. S jednotným elegantním vzhledem. Kvalitní sekáček od výrobce XinZuo v takovéto krabičce udělá radost každému obdarovanému. 

Dárkové balení sekáčku XinZuo Lan B37 6,5

 Rozměry a parametry sekáčku

Sekáček XinZuo Lan B37 6,5"
Značka: XinZuo
Řada: Lan B37
Typ nože: Sekáček
Délka čepele: 180mm
Výška čepele: 88mm
Délka rukojeti: 130mm
Celková délka: 310mm
Tloušťka: 3mm
Hmotnost: 410g
Materiál:

Damascénská ocel 67 vrstev

7Cr17MoV jádro

Rukojeť:

Olivové dřevo

Tvrdost: 56-58 Rockwella
Místo výroby: Yangjiang Čína
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MP Avatar autora | 28.12.2022
Topka mezi noži .
Zpět do obchodu