Při nákupu sady nožů nad 6000,- Kč dárek adventní kalendář - více zde

Sada nožů s porcovacími nůžkami

Vybrané sady kuchyňských nožů, jejichž součástí je elegantní dřevěný stojánek a univerzální porcovací nůžky. Zobrazené sady nožů níže jsou vyrobeny v čínském městě nožů Yangjiang, ve kterém se ty nejlepší sady nožů vyrábí již celá staletí. Nože v nabízených sadách jsou vyrobeny z prémiové damaškové oceli, ze které se vyrábějí ty nejlepší nože. Sady se liší obsahem různých nožů, mezi kterými se nachází i netradiční nůž Nakiri a velmi oblíbený a žádaný nůž Santoku. Ve všech sadách nechybí tradiční evropský šéfkuchařský nůž či nůž na krájení ovoce a zeleniny.

Sada nožů ve stojanu s nůžkami na porcování drůbeže

Univerzální nůžky na porcování drůbeže v sadě nožů

Univerzální porcovací nůžky, které jsou součástí všech níže zobrazených sad  nožů mají své vlastní místo ve stojanu na nože, tedy nemusíte se obávat, že byste je museli uchovávat někde v šuplíku. Detailnější informace o obsažených nůžkách naleznete na jejich produktové stránce v rámci jejich individuálního prodeje: Univerzální nůžky na drůbež typ 2.

Použití univerzálních porcovacích nůžek v sadě nožů

Nůžky lze využívat nejen pro porcování drůbeže, což je jejich primární účel, ale i pro louskání ořechů, otevírání konzerv a nápojů, též po jejich rozložení na škrábání brambor. Nůžky lze velmi snadno rozložit a znovu složit.

B1H set hlavni
5 784,30 Kč bez DPH
6 999 Kč

Sada nožů XinZuo He B1H obsahuje pět prémiových nožů z damaškové oceli, dřevěný stojánek a praktické multifunkční nůžky na porcování drůbeže z nerezové oceli.

XS09
Set nožů XinZuo Ya B20 se stojánkem a nůžky
5 784,30 Kč bez DPH
6 999 Kč

Sada nožů XinZuo Ya B20 se stojánkem na nože a univerzálními nůžkami na drůbež, které mohou sloužit i pro louskání ořechů a otevírání konzerv.

XS01
Sada nožů XinZuo Yi B27 se stojánkem a nůžkami
6 610,74 Kč bez DPH
7 999 Kč

Sada nožů XinZuo Yi B27 s dřevěným stojánkem a nůžkami na porcování drůbeže, které mohou sloužit i pro otevírání nápojů a konzerv. Nože jsou vyrobeny z prémiové damaškové oceli.

XS02
3 položek celkem