Vyprodané produkty očekáváme skladem do 10.12, velice se omlouváme, situace v dopravě je velmi špatná.

Vykosťovací nůž XinZuo Yi B27 6"

Vykosťovací nůž XinZuo Yi B27 6" s čepelí z kvalitní damaškové oceli si poradí s vykostěním hovězího, vepřového i rybího masa.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: XN73
Značka: XinZuo
1 399 Kč 1 156,20 Kč bez DPH
Kategorie: Vykosťovací nože
Záruka: 3 roky
Druh oceli: Damašková
Velikost čepele: 6"
Položka byla vyprodána…

XinZuo - Výroba nožů je řemeslo, které děláme srdcem.

Vykosťovací nůž XinZuo Yi 6" (B27)

Vykosťovací nůž XinZuo Yi 6" z řady B27 pochází z tradičního čínského města nožů Yangjiang, ve kterém se vyrábí ty nejlepší nože celá staletí. Místní mistři si své umění výroby a opracování nožů předávají z generace na generaci. XinZuo při výrobě tohoto nože využívá to nejlepší z moderní a tradiční výroby nožů. Každý nůž od výrobce XinZuo je jedinečný, díky závěrečnému preciznímu ručnímu opracování.

Vykosťovací nůž XinZuo Yi B27 - vykosťování masa

Vykosťovací nůž od XinZuo pro ryby a maso

Vykosťovací nůž je nepostradatelným pomocníkem pro milovníky rybího masa. S tímto vykosťovacím nožem, který se vyznačuje speciálně navrženou čepelí, která je velmi dlouhá a tenká zvládne vykostit rybu takřka každý. Pomůže vám zpracovat celou rybu na dokonalé filety. Je vhodný pro vykostění nejen ryb, ale i vepřového či hovězího masa. Vykosťovací nůž by neměl chybět v žádné domácnosti

Vykosťovací nůž XinZuo Yi B27 položený na stole

Vyroben z prémiových materiálů s mistrnou ruční prací

Tento vykosťovací nůž je vyroben z prvotřídní damaškové oceli (damascus steel), ze které se vyrábí ty nejlepší nože. Jádro nože z damaškové oceli s tvrdostí 60+/-2 Rockwella čítá 67 vrstev. Ochranu proti korozi zajišťuje 316L nerezová ocel, do které je jádro nože vloženo. Kvalitní ocel spolu s tradiční technikou výroby zajišťuje dlouhou životnost nože. Povrch nože umožňuje dokonalý řez s minimem tření a lepení surovin. Rukojeť nože je vyrobena z bezúdržbového materiálu, který v čase neměkne a neudržuje zápach. Její dokonalý tvar a délka umožňuje snadné a ladné krájení bez toho, aniž by nůž z ruky vyklouzával. Barva a vzhled materiálu rukojeti nože se může oproti produktovým obrázkům mírně lišit z důvodu výroby rukojeti z jiného kusu dřeva nebo rozdílným stářím dřeva.

Vykosťovací nůž XinZuo Yi B27 - rozměry nože

Dárkové balení nože

Vykosťovací nůž XinZuo Yi 6" z řady B27 je zabalen v luxusní dárkové krabičce, se kterou je ideálním praktickým dárkem do domácnosti. Svým luxusním vzhledem dárková krabička i kvalitní nůž od výrobce XinZuo udělají radost každému obdarovanému. 

Ukázkové balení nožů XinZuo

*Nůž na obrázku je pouze ilustrativní. Všechny XinZuo nože mají stejné dárkové balení.

Rozměry a parametry vykosťovacího nože

Nůž XinZuo Yi 6" z řady B27
Značka: XinZuo
Řada: Yi B27
Typ nože: Vykosťovací nůž
Délka čepele: 152mm
Výška čepele: 34,5mm
Délka rukojeti: 142mm
Celková délka: 294mm
Tloušťka: 2.2mm
Hmotnost: 195g
Materiál:

Damascénská ocel 67 vrstev

10Cr15CoMoV
(ekvivalent oceli VG10)

Tvrdost 60+/-2 Rockwella
Místo výroby: Yangjiang Čína

*Vykosťovací nůž není kompatibilní s dřevěným magnetickým stojánkem (špatně na něm drží), kvůli atypickému tvaru a rozměru čepele. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: