Doprava zdarma na vybraná výdejní místa

Sekáček XinZuo B46W 6.9"

Luxusní ručně vyráběný sekáček XinZuo z řady B46W s čepelí z damaškové oceli a rukojetí z elegantního ořechového dřeva v dárkové krabičce.

Nechte si vygravírovat na nůž Váš text nebo obrázek.

Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Skladem (7 ks)
Kód: XN52
Značka: XinZuo
2 999 Kč 2 478,51 Kč bez DPH
Kategorie: Sekáčky
Záruka: 3 roky
Druh oceli: Damašková
Řada nožů: Jiang B46W
Velikost čepele: 6,9"
Doprava zdarma
Doprava po ČR zdarma
Nakupujte s dopravou po ČR do výdejních míst zdarma.
30 dní na vrácení
30 dní na vrácení
Pokud nebudete spokojeni máte 30 dní na vrácení.
Záruka 3 roky
Záruka 3 roky
Za kvalitu produktů ručíme.

XinZuo - Výroba nožů je řemeslo, které děláme srdcem.

Sekáček XinZuo Jiang 6,9" (B46W)

Sekáček XinZuo Jiang B46W 6,9" pochází z tradičního čínského města nožů Yangjiang, ve kterém se vyrábí ty nejlepší nože celá staletí. Místní mistři si své umění výroby a opracování nožů předávají z generace na generaci. XinZuo při výrobě tohoto sekáčku využívá to nejlepší z moderní a tradiční výroby nožů. Každý sekáček od výrobce XinZuo je jedinečný, díky závěrečnému preciznímu ručnímu opracování.

Sekáček XinZuo Jiang B46W

Sekáček od XinZuo na hrubou práci

Sekáčky jsou oblíbené pro svou robustnost a odolnost. Tvarem své čepele a ostřím je sekáček vhodný pro sekání zeleniny i porcování masa, zvláště u porcování drůbeže je nepostradatelným pomocníkem. Zvládá nasekat i velké kusy masa, včetně kostí aniž by docházelo k jejich tříštění. Svým tvarem umožňuje snadné sekání i tvrdé kořenové zeleniny. Poradí si se surovinami, na které jsou běžné nože krátké. Široká čepel sekáčku umožňuje snadné přenášení nasekaných surovin nahrnutím na ni.

Sekání sekáčkem XinZuo Jiang B46W

Vyroben z damaškové oceli s mistrnou ruční prací

Tento sekáček je vyroben z prvotřídní damaškové (damascénské) oceli, ze které se vyrábí ty nejlepší nože. Jádro sekáčku z damaškové oceli 7Cr17MoV je složeno ze 67 vrstev a díky kryogennímu tepelnému zpracování ve vakuu má tvrdost 56-58 RockwellaOchranu proti korozi zajišťuje SUS430 nerezová ocel, do které je jádro sekáčku vloženo (z každé strany 33 vrstev SUS410). Kvalitní ocel spolu s tradiční a moderní technikou výroby zajišťují dlouhou životnost. Povrch sekáčku umožňuje dokonalý sekání s minimem tření a lepení surovin. Ostří sekáčku je vytvářeno ručně mistry nožíři pod úhlem 27°+-1° z obou stran čepele.

Sekáček XinZuo Jiang B46W - rozměry

Zajímavost: XinZuo jako přední inovátor v oblasti výroby kuchyňských nožů kombinuje tradiční a nejmodernější techniky výroby. Díky jeho nejmodernější metodě vakuového tepelného zpracování mají kuchyňské nože XinZuo ve srovnání s noži vyrobenými pouze běžným tepleným zpracováním vyšší tvrdost a ostrost, též delší živostnost. Ve spojení s tradičním závěrečným ručním ostřením nožů mistry nožíři, s jejichž umem předávaným z generace na generaci se žádný stroj nemůže srovnávat, mají kuchyňské nože XinZuo i prémiovou ostrost, kterou strojově ostřené nože nedosahují.

Rukojeť z ořechového dřeva

Rukojeť sekáčku je vyrobena ze severoamerického černého ořechu. V rukojeti vyniká řemeslně ručně leštěná syntetická volská kost.  Barva a vzhled materiálu rukojeti nože se může oproti produktovým obrázkům mírně lišit z důvodu výroby rukojeti z jiného kusu dřeva nebo rozdílným stářím dřeva. Rukojeť dokonale padne do ruky a pohodlně se drží i při déle trvajícím krájení v profesionální kuchyni.

Dárkové balení sekáčku

Sekáček XinZuo Jiang B46W 6,9" je zabalen v elegantní ekologické krabičce, se kterou je ideálním praktickým dárkem do domácnosti. Krabička této řady nožů je založena na ekologických materiálech a šetrnosti k životnímu prostředí. S jednotným elegantním vzhledem. Kvalitní sekáček od výrobce XinZuo v takovéto krabičce udělá radost každému obdarovanému. 

Dárkové balení sekáčku XinZuo Jiang B46W

 Rozměry a parametry sekáčku

Sekáček XinZuo Jiang B46W 6,9"
Značka: XinZuo
Řada: Jiang B46W
Typ nože: Sekáček
Délka čepele: 175 mm
Výška čepele: 88 mm
Délka rukojeti: 145 mm
Celková délka: 320 mm
Tloušťka: 3,5 mm
Hmotnost: 396 g
Materiál:

Damascénská ocel 67 vrstev

7Cr17MoV jádro

Rukojeť:

Ořechové dřevo

Tvrdost: 56-58 Rockwella
Místo výroby: Yangjiang Čína
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ZS Avatar autora | 29.5.2024
Naprosto!
Zpět do obchodu