Doprava do výdejních míst ZDARMA

Šéfkuchařský nůž XinZuo B32D 8.5" + profesionální broušení zdarma

Šéfkuchařský nůž XinZuo Feng B32D 8.5" z japonské damaškové oceli z čínského města nožů Yangjiang.

Nechte si vygravírovat na nůž Váš text nebo obrázek.

Můžeme doručit do:
1.2.2023
Možnosti doručení
Skladem (3 ks)
Kód: XN95
Značka: XinZuo
6 499 Kč –8 % 5 999 Kč 4 957,85 Kč bez DPH
Kategorie: Šéfkuchařské nože
Záruka: 3 roky
Druh oceli: Damašková, Japonská
Řada nožů: Feng B32D
Velikost čepele: 8,5"

XinZuo - Výroba nožů je řemeslo, které děláme srdcem.

Šéfkuchařský nůž XinZuo Feng 8,5" (B32D)

Šéfkuchařský nůž XinZuo Feng B32D s velkostí 8,5" pochází z tradičního čínského města nožů Yangjiang, ve kterém se vyrábí ty nejlepší nože celá staletí. Místní mistři si své umění výroby a opracování nožů předávají z generace na generaci. XinZuo při výrobě tohoto nože využívá to nejlepší z moderní a tradiční výroby nožů. Každý nůž od výrobce XinZuo je jedinečný, díky závěrečnému preciznímu ručnímu opracování.

Šéfkuchařský nůž XinZuo Feng B32D 8.5

Šéfkuchařský nůž od XinZuo s širokým využitím

Šéfkuchařské nože jsou oblíbené pro svou univerzálnost a u XinZuo Feng tomu není jinak. Tvarem své čepele a ostřím je vhodný pro krájení ovoce, zeleniny i masa.  Do určité míry dokáže nahradit celou řadu specializovaných nožů. Šéfkuchařský nůž by neměl chybět v žádné domácnosti

Šéfkuchařský nůž XinZuo Feng B32D 8.5

Vyroben z japonské oceli s mistrnou ruční prací

Tento šéfkuchařský nůž je vyroben z prvotřídní japonské damaškové (damascénské) oceli, ze které se vyrábí ty nejlepší nože. Použitá japonská ocel Hitachi SRS13 byla do čínského města nožů dovezena pro výrobu tohoto nože přímo z Japonska. Jádro nože z japonské oceli Hitachi SRS13 je složeno ze 49 vrstev a díky vakuovému tepelnému zpracování má tvrdost 62-64 Rockwella

B32D ocel

XinZuo má licenci k této japonské oceli Hitachi SRS13 jako jediný výrobce mimo Japonsko.

Ochranu proti korozi zajišťuje SUS420J2 nerezová ocel, do které je jádro nože vloženo. Kvalitní ocel spolu s tradiční a moderní technikou výroby zajišťují dlouhou životnost nože. Povrch nože umožňuje dokonalý řez s minimem tření a lepení surovin.

Nůž XinZuo Feng B32D se vyznačuje mistrnou ruční prací čínských mistrů nožířů a jedinečnou kvalitou japonské oceli.

Rukojeť nože XinZuo Feng B32D

 

Rukojeť nože XinZuo z řady B32D lze považovat za umělecké dílo. Je navržena s důrazem na ergonomii a pro pohodlný úchop i při dlouhodobém držení s dokonalým vyvážením. Díky jedinečnému tvaru a ergonomii rukojeti je tento nůž vhodný pro pohodlné krájení levou i pravou rukou. Rukojeť je vyrobena z vysoce pevného železného dřeva (Ironwood), které pochází ze stromů rostoucích v pouštních oblastech Severní Ameriky. V čase neměkne, nepraská a nevybledne. Nůž je navržen pro každodenní používání s dlouhou životností nejen čepele, ale i rukojeti. Unikátní zpracování rukojeti podtrhuje umělecký mozaikový nýt. Barva a vzhled materiálu rukojeti nože se může oproti produktovým obrázkům mírně lišit z důvodu výroby rukojeti z jiného kusu dřeva nebo rozdílným stářím dřeva.

 

Rozměry šéfkuchařského nože XinZuo B32D 8.5"

Zajímavost: XinZuo jako přední inovátor v oblasti výroby kuchyňských nožů kombinuje tradiční a nejmodernější techniky výroby. Díky jeho nejmodernější metodě vakuového tepelného zpracování mají kuchyňské nože XinZuo ve srovnání s noži vyrobenými pouze běžným tepleným zpracováním vyšší tvrdost a ostrost, též delší živostnost. Ve spojení s tradičním závěrečným ručním ostřením nožů mistry nožíři, s jejichž umem předávaným z generace na generaci se žádný stroj nemůže srovnávat, mají kuchyňské nože XinZuo i prémiovou ostrost, kterou strojově ostřené nože nedosahují.

Dárkové balení nože

Šéfkuchařský nůž XinZuo Feng B32D 8.5" je zabalen v luxusní dárkové krabičce. Dárková krabička uchvátí obdarovaného či vás svým elegantním zpracováním sama o sobě, natož po jejím otevření a prvním pohledu na nůž XinZuo. Svým luxusním vzhledem dárková krabička i kvalitní nůž od výrobce XinZuo udělají radost každému obdarovanému. Krabička se hodí i pro dlouhodobé uchovávání nože.

Dárkové balení XinZuo Feng B32D 8.5

*Nůž na obrázku je pouze ilustrativní. Všechny nože mají stejné dárkové balení.

Rozměry a parametry šéfkuchařského nože

Nůž XinZuo Feng B32D 8,5""
Značka: Xinzuo
Řada: Feng B32D
Typ nože: Šéfkuchařský nůž
Délka čepele: 215mm
Výška čepele: 53,5mm
Délka rukojeti: 130mm
Celková délka: 345mm
Tloušťka: 2.4mm
Hmotnost: 235g
Materiál:

Damascénská ocel z Japonska

49 vrstev

Hitachi SRS13

Tvrdost 62-64 Rockwella
Místo výroby: Yangjiang Čína
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MK Avatar autora | 30.8.2022
Naprosto spokojen.V brzke dobe budu objednavat dalsi produkt