Doprava zdarma na vybraná výdejní místa

Nakiri nůž XinZuo B32D 7.3"

Nůž japonského typu nakiri XinZuo Feng B32D 7.3" s čepelí z prémiové japonské damaškové oceli a ručně opracovaným ostřím ideální na krájení zeleniny. Zabalen v luxusní dřevěné krabičce.

Nechte si vygravírovat na nůž Váš text nebo obrázek.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: XN96
Značka: XinZuo
6 499 Kč 5 371,07 Kč bez DPH
Kategorie: Nakiri nože
Záruka: 3 roky
Druh oceli: Damašková, Japonská
Řada nožů: Feng B32D
Typ nože: Japonský
Velikost čepele: 7,3"
Položka byla vyprodána…
Doprava zdarma
Doprava po ČR zdarma
Nakupujte s dopravou po ČR do výdejních míst zdarma.
30 dní na vrácení
30 dní na vrácení
Pokud nebudete spokojeni máte 30 dní na vrácení.
Záruka 3 roky
Záruka 3 roky
Za kvalitu produktů ručíme.

XinZuo - Výroba nožů je řemeslo, které děláme srdcem.

Nakiri nůž XinZuo Feng 7,3" (B32D)

Nakiri nůž XinZuo Feng 7,3" z řady B32D pochází z tradičního čínského města nožů Yangjiang, ve kterém se vyrábí ty nejlepší nože celá staletí. Místní mistři si své umění výroby a opracování nožů předávají z generace na generaci. XinZuo při výrobě tohoto nože využívá to nejlepší z moderní a tradiční výroby nožů. Každý nůž od výrobce XinZuo je jedinečný, díky závěrečnému preciznímu ručnímu opracování.

Nakiri nůž XinZuo B32D 7.3

Nakiri nůž od XinZuo na zeleninu a bylinky

Nakiri nože spadají mezi japonské typy nožů. Jsou speciálně uzpůsobené pro krájení zeliny a bylin. Nakiri nůž má velmi širokou čepel se zaobleným ostřím pro pohodlné krájení kolíbavým pohybem. Poradí si se sekáním a krájením i tvrdé kořenové zeleniny bez nutnosti vynaložení velké fyzické síly. Zeleninu dokáže nakrájet na velmi tenké plátky a proužky, jak jste zvyklí z asijských restaurací. Široká čepel nakiri nože umožňuje snadné přenášení zpracovaných surovin na ni.

Nakiri nůž XinZuo B32D 7.3

Vyroben z prémiových materiálů s mistrnou ruční prací

Tento nakiri nůž je vyroben z prvotřídní japonské damaškové (damascénské) oceli, ze které se vyrábí ty nejlepší nože. Použitá japonská ocel Hitachi SRS13 byla do čínského města nožů dovezena pro výrobu tohoto nože přímo z Japonska. Jádro nože z japonské oceli Hitachi SRS13 je složeno ze 49 vrstev a díky vakuovému tepelnému zpracování má tvrdost 62-64 Rockwella

B32D ocel

XinZuo má licenci k této japonské oceli Hitachi SRS13 jako jediný výrobce mimo Japonsko.

Ochranu proti korozi zajišťuje SUS420J2 nerezová ocel, do které je jádro nože vloženo. Kvalitní ocel spolu s tradiční a moderní technikou výroby zajišťují dlouhou životnost nože. Povrch nože umožňuje dokonalý řez s minimem tření a lepení surovin.

Nůž XinZuo Feng B32D se vyznačuje mistrnou ruční prací čínských mistrů nožířů a jedinečnou kvalitou japonské oceli.

Rukojeť nože nakiri B32D

Rukojeť nože XinZuo z řady B32D lze považovat za umělecké dílo. Je navržena s důrazem na ergonomii a pro pohodlný úchop i při dlouhodobém držení s dokonalým vyvážením. Díky jedinečnému tvaru a ergonomii rukojeti je tento nůž vhodný pro pohodlné krájení levou i pravou rukou. Rukojeť je vyrobena z vysoce pevného železného dřeva (Ironwood), které pochází ze stromů rostoucích v pouštních oblastech Severní Ameriky. V čase neměkne, nepraská a nevybledne. Nůž je navržen pro každodenní používání s dlouhou životností nejen čepele, ale i rukojeti. Unikátní zpracování rukojeti podtrhuje umělecký mozaikový nýt. Barva a vzhled materiálu rukojeti nože se může oproti produktovým obrázkům mírně lišit z důvodu výroby rukojeti z jiného kusu dřeva nebo rozdílným stářím dřeva.

 

 

B32D nakiri rozměry nože

Zajímavost: XinZuo jako přední inovátor v oblasti výroby kuchyňských nožů kombinuje tradiční a nejmodernější techniky výroby. Díky jeho nejmodernější metodě vakuového tepelného zpracování mají kuchyňské nože XinZuo ve srovnání s noži vyrobenými pouze běžným tepleným zpracováním vyšší tvrdost a ostrost, též delší živostnost. Ve spojení s tradičním závěrečným ručním ostřením nožů mistry nožíři, s jejichž umem předávaným z generace na generaci se žádný stroj nemůže srovnávat, mají kuchyňské nože XinZuo i prémiovou ostrost, kterou strojově ostřené nože nedosahují.

Luxusní dřevěné balení

Nakiri nůž XinZuo Feng 7,3" z řady B32D je zabalen v luxusním dřevěném boxu, se kterým je ideálním praktickým dárkem. Dřevěný box uchvátí obdarovaného či vás svým elegantním zpracováním sám o sobě, natož po jeho otevření a prvním pohledu na nůž XinZuo. Dřevěný box se hodí i pro dlouhodobé uchovávání nože, které je šetrné k jeho ostří.

Dřevěná krabička nože XinZuo Feng B32D

 Rozměry a parametry nakiri nože

Nůž XinZuo Feng 7,3" z řady B32D
Značka: Xinzuo
Řada: Feng B32D
Typ nože: Nakiri nůž
Délka čepele: 186mm
Výška čepele: 55,8mm
Délka rukojeti:

129mm

Celková délka: 315mm
Tloušťka: 2,4mm
Hmotnost: 256g
Materiál:

Damascénská ocel z Japonska

49 vrstev

Hitachi SRS13

Tvrdost: 62-64 Rockwella
Rukojeť: Železné dřevo (Ironwood)
Místo výroby: Yangjiang Čína
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JR Avatar autora | 7.12.2023
Pokud někdo chce opravdu kvalitní nůž, tak to je správná volba. Je nejenom neskutečně ostrý, ale i nádherný a v dřevěné krabičce vhodný dárek i pro profesionála. Jsem sběratelem a tento nůž mi udělal velkou radost.
5
ZP Avatar autora | 9.11.2023
skvely produkt, nelutujem vyssiu cenu
Zpět do obchodu