Při nákupu sady nožů nad 6000,- Kč dárek adventní kalendář - více zde

Taška na nože XinZuo z pravé kůže

Elegantní taška s retro obnošeným vzhledem z pravé kůže s deseti kapsami pro nože a příslušenství XinZuo. Vhodná pro profesionální i domácí kuchaře.

Můžeme doručit do:
1.12.2021
Skladem (3 ks)
Kód: XP15
Značka: XinZuo
4 799 Kč 3 966,12 Kč bez DPH
Kategorie: Příslušenství a doplňky
Záruka: 3 roky

XinZuo - Výroba nožů je řemeslo, které děláme srdcem.

Taška na nože XinZuo z pravé kůže

Elegantní taška na nože XinZuo z pravé kůže s deseti kapsami. Vhodná pro profesionální i amatérské kuchaře. Pro dlouhodobé uskladnění nožů i jejich časté pohodlné přenášení, aniž by se na cestách jejich ostří tupilo. Tato taška byla řemeslně vytvořena v čínském městě nožů Yangjiang z prémiové pravé kůže metodou "crazy horse". S pravou kůží je hodna pro uchovávání prémiových nožů XinZuo z německé i damaškové oceli. Zaujme již na první pohled svým designovým retro vzhledem, se kterým vám neudělá ostudu, ať s ní přijdete kamkoliv. Imitace obnošení a stáří na jejím retro vzhledu vytváří dojem, že taška má již za sebou dlouhý příběh a mnohé toho zažila. Oslníte s ní na pracovní akci, kde budete vařit pro klienty či na rodinné oslavě nebo grilování s přáteli.

Taška na nože XinZuoTaška na nože XinZuo přihrádky

Využití

Tašku lze využívat pro dlouhodobé skladování nožů doma i pro časté nošení na cestách. Díky svému důmyslnému provedení a kvalitním přídavným přezkám je taška snadno a pohodlně přenositelná přes rameno i na delší vzdálenosti. Zvláště profesionální kuchaři ocení její zmíněnou mobilitu při častém cestování na různé kuchařské akce, kde je potřeba mít vlastní nože s sebou při ruce.  

Ukázka tašky na nože XinZuo snadné přenášení

Rozměry tašky na nože

Rozměry brašny na nože XinZuo z pravé kůže

Rozměry a parametry tašky

Taška na nože XinZuo
Značka: XinZuo
Počet kapes: 10
Šířka (rozbalená): 102cm
Výška: 43,5cm
Hmotnost: okolo 1,92kg
Materiál:

Pravá kůže

Místo výroby: Yangjiang Čína

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: