Doprava zdarma na vybraná výdejní místa

Sekáček XinZuo Lan B37 6.5" Těhotnej kuchař

Prémiový sekáček XinZuo Lan B37 6,5" z řady Těhotnej kuchař je designovým skvostem s damaškovou čepelí a rukojetí z olivového dřeva. Mezi jeho přednosti patří skvělá ergonomie.

Tímto nožem krájí Těhotnej kuchař.

Profesionálně vygravírovaný text a logo Těhotnej kuchař na čepeli nože.

 

Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Skladem (2 ks)
Kód: TK-123
Značka: XinZuo
2 899 Kč 2 395,87 Kč bez DPH
Kategorie: Řada nožů Těhotnej kuchař
Záruka: 3 roky
Druh oceli: Damašková
Řada nožů: Lan B37
Velikost čepele: 6,5"
Sekáček XinZuo Lan B37 z řady Těhotnej kuchař
Těhotnej kuchař
Doprava zdarma
Doprava po ČR zdarma
Nakupujte s dopravou po ČR do výdejních míst zdarma.
30 dní na vrácení
30 dní na vrácení
Pokud nebudete spokojeni máte 30 dní na vrácení.
Záruka 3 roky
Záruka 3 roky
Za kvalitu produktů ručíme.

XinZuo - Výroba nožů je řemeslo, které děláme srdcem.

Sekáček XinZuo Lan 6,5" B37 (Těhotnej kuchař)

Sekáček XinZuo Lan B37 6,5" pochází z tradičního čínského města nožů Yangjiang, ve kterém se vyrábí ty nejlepší nože celá staletí. Místní mistři si své umění výroby a opracování nožů předávají z generace na generaci. XinZuo při výrobě tohoto sekáčku využívá to nejlepší z moderní a tradiční výroby nožů. Každý sekáček od výrobce XinZuo je jedinečný, díky závěrečnému preciznímu ručnímu opracování.

Logo Těhotnej kuchař

Speciální řada kuchyňských nožů Těhotnej kuchař

  • Ve spolupráci s Těhotným kuchařem jsme připravili speciální řadu kuchyňských nožů, do které spadá i tento sekáček.
  • Oproti běžným nožům v naší nabídce se vymyká vygravírovaným logem a textem "Těhotnej kuchař" na jeho čepeli.
  • Jak jsme vybírali kuchyňské nože do této řady a proč je v ní tento sekáček? Výběr byl velmi jednoduchý řada obsahuje pouze kuchyňské nože z řady B37, které používá Těhotnej kuchař při svých vařeních pro videa na sociální sítě i při různých televizních vystoupeních.
  • Doufáme, že si tento náš kuchyňský nůž ? zamilujete stejně jako Těhotnej kuchař.

Krájejte doma se stejným nožem jako Těhotnej kuchař.

  • Text i logo Těhotnej kuchař jsou profesionálně vygravírovaný na čepel nože s maximální šetrností.
  • Nemusíte se obávat, že by tento nůž měl oproti běžným nožům menší životnost.
  • Stejným šetrným způsobem je na každý náš kuchyňský nůž gravírováno i naše logo XinZuo.

Ukázkový vzhled čepele nožů s vygravírovaným textem a logem Těhotnej kuchař:

Ukázková čepel nože s vygravírovaným textem a logem Těhotnej kuchařUkázková čepel nože s vygravírovaným textem a logem Těhotnej kuchař

*Jedná se o ilustrační obrázky s ukázkovou čepelí kuchyňského nože z řady Těhotnej kuchař.

Přednosti kuchyňských nožů z řady Lan B37

Řada nožů XinZuo Lan B37 se vyznačuje důrazem na ergonomii, včetně zaoblení spodního rohu čepele nožů, pro vyšší bezpečnost při krájení. S ergonomickou rukojetí z olivového dřeva se nože nejen skvěle drží, ale jsou i designovým skvostem s přírodním vzhledem. Kuchyňské nože v této řadě jsou navíc zabaleny v elegantní krabičce s důrazem na šetrnost k přírodě a recyklované materiály.  

Sekání sekáčkem XinZuo Lan B37 Těhotnej kuchař

Sekáček od XinZuo na hrubou práci

Sekáčky jsou oblíbené pro svou robustnost a odolnost. Tvarem své čepele a ostřím je sekáček vhodný pro sekání zeleniny i porcování masa, zvláště u porcování drůbeže je nepostradatelným pomocníkem. Zvládá nasekat i velké kusy masa, včetně kostí aniž by docházelo k jejich tříštění. Svým tvarem umožňuje snadné sekání i tvrdé kořenové zeleniny. Poradí si se surovinami, na které jsou běžné nože krátké. Široká čepel sekáčku umožňuje snadné přenášení nasekaných surovin nahrnutím na ni.

Sekáček XinZuo Lan B37 Těhotnej kuchař

Vyroben z prémiových materiálů s mistrnou ruční prací

Tento sekáček je vyroben z prvotřídní damaškové (damascénské) oceli, ze které se vyrábí ty nejlepší nože. Jádro sekáčku z damaškové oceli 7Cr17MoV je složeno ze 67 vrstev a díky kryogennímu tepelnému zpracování ve vakuu má tvrdost 56-58 RockwellaOchranu proti korozi zajišťuje SUS410 nerezová ocel, do které je jádro sekáčku vloženo (z každé strany 33 vrstev SUS410). Kvalitní ocel spolu s tradiční a moderní technikou výroby zajišťují dlouhou životnost. Povrch sekáčku umožňuje dokonalý sekání s minimem tření a lepení surovin. Ostří sekáčku je vytvářeno ručně mistry nožíři pod úhlem 27°+-1° z obou stran čepele.

Rukojeť z olivového dřeva

Rukojeť sekáčku je vyrobena z vysoce kvalitního olivového dřeva. Olivové dřevo je pro rukojeť ideální, díky jeho pevnosti i zajímavé pestrobarevnosti a zrnité struktuře. Kvůli přírodnímu stylu rukojeti se její barva a vzhled může oproti produktovým obrázkům mírně lišit z důvodu výroby rukojeti z jiného kusu olivového dřeva nebo rozdílným stářím dřeva.

Rukojeť je v inovativním designu s důrazem na naturalismus. Při návrhu rukojeti byl klíčový její soulad s ergonomií, pro pevný úchop a pohodlné krájení i při dlouhodobé činnosti. Její dokonalý tvar a délka umožňuje snadné a ladné krájení bez toho, aniž by nůž z ruky vyklouzával.

Rozměry sekáčku XinZuo Lan B37 6.5

Zajímavost: XinZuo jako přední inovátor v oblasti výroby kuchyňských nožů kombinuje tradiční a nejmodernější techniky výroby. Díky jeho nejmodernější metodě vakuového tepelného zpracování mají kuchyňské nože XinZuo ve srovnání s noži vyrobenými pouze běžným tepleným zpracováním vyšší tvrdost a ostrost, též delší živostnost. Ve spojení s tradičním závěrečným ručním ostřením nožů mistry nožíři, s jejichž umem předávaným z generace na generaci se žádný stroj nemůže srovnávat, mají kuchyňské nože XinZuo i prémiovou ostrost, kterou strojově ostřené nože nedosahují.

Dárkové balení nože

Sekáček XinZuo Lan B37 6,5" je zabalen v elegantní ekologické krabičce, se kterou je ideálním praktickým dárkem do domácnosti. Krabička této řady nožů je založena na ekologických materiálech a šetrnosti k životnímu prostředí. S jednotným elegantním vzhledem. Kvalitní sekáček od výrobce XinZuo v takovéto krabičce udělá radost každému obdarovanému. 

Dárkové balení sekáčku XinZuo Lan B37 Těhotnej kuchař

 Rozměry a parametry sekáčku

Sekáček XinZuo Lan B37 6,5"
Značka: XinZuo
Řada: Lan B37 Těhotnej kuchař
Typ nože: Sekáček
Délka čepele: 180mm
Výška čepele: 88mm
Délka rukojeti: 130mm
Celková délka: 310mm
Tloušťka: 3mm
Hmotnost: 410g
Materiál:

Damascénská ocel 67 vrstev

7Cr17MoV jádro

Rukojeť:

Olivové dřevo

Tvrdost: 56-58 Rockwella
Místo výroby: Yangjiang Čína

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu