Doprava zdarma na vybraná výdejní místa

Použití dřevěného prkénka XinZuo

Kvalitní dřevěné prkénko je velmi důležitá součást kuchyňského vybavení. Ač se to nezdá, tak prkénko velmi ovlivňuje nejen nakrájené suroviny, ale i nůž. Nekvalitní prkénka zvláště ta umělá, nejen že nežádoucně přenáší pachy do krájených surovin, ale i velmi negativně působí na ostří čepele nožů a tupí je. U plastových prkének jsou dalším neduhem kousky plastové desky, které se dostávají do nakrájených surovin.

Doporučujeme krájet kvalitními noži na kvalitním prkénku

ideálně na originálním dřevěném prkénku XinZuo z prvotřídního akáciového dřeva.

Vlastnosti dřevěného prkénka XinZuo

Prkénko je vyrobeno z kvalitního akáciového dřeva a jeho povrch je napuštěn speciálním přírodním olejem s antibakteriálními účinky. Prkénko je 100% přírodní bez použití jakékoliv chemie. Povrch akáciového dřeva je ideální pro ohleduplné krájení noži XinZuo, aniž by docházelo k poškození ostří a jeho značnému tupění. Prkénko je dostatečně velké s rozměry 40.8x30.8x3.8 cm pro krájení větších surovin. Díky rozměrům a kvalitnímu dřevu je prkénko i velmi těžké s váhou 2,58 kg, což zajišťuje, že vám nebude klouzat a nežádoucně se hýbat po pracovní kuchyňské desce.Dřevěné prkénko XinZuoDřevěné prkénko XinZuo

Rozdílné strany prkénka

Na jedné straně je prkénko vybaveno důmyslnou odtokovou drážkou lemující okraje prkénka. Drážka zachytává přebytečnou tekutinu, která vzniká při krájení surovin. Díky tomu tekutiny nepřekáží při dalším krájení.

Dřevěné prkénko XinZuo odtoková drážka

Na druhé straně prkénka není odtoková drážka, ale praktická prohlubeň, pro odkládání nakrájených surovin. Například nakrájené cibule, bylinek, zeleniny a dalších surovin.

Dřevěné prkénko XinZuo odkládací prohlubeň

Snadné přenášení prkénka

Ač se s velkými rozměry a váhou 2,58 kg nemusí na první pohled zdát prkénko je velmi mobilní. Pro snadné přenášení po místnosti je vybaveno po stranách praktickými úchytovými drážkami.

Dřevěné prkénko XinZuo přenášení

Zpět do obchodu