Dárky od KAMPOT.CZ ke každé objednávce, více ZDE

Doprava zdarma na výdejní místa.

Nakiri nůž HEZHEN F4 BÖHLER 7" + profesionální broušení zdarma

Nakiri nůž HEZHEN F4 se 7" velkou čepelí ze špičkové práškové oceli od rakouského výrobce BÖHLER s unikátním točitým vzhledem rukojeti z prémiového dřeva.

Nechte si vygravírovat na nůž Váš text nebo obrázek.

Můžeme doručit do:
8.6.2023
Možnosti doručení
Skladem (5 ks)
Kód: XN113
Značka: XinZuo
6 999 Kč 5 784,30 Kč bez DPH
Kategorie: Nakiri nože
Záruka: 3 roky
Druh oceli: Prášková
Řada nožů: F4
Typ nože: Japonský
Velikost čepele: 7"
Značka: HEZHEN

XinZuo - Výroba nožů je řemeslo, které děláme srdcem.

Nakiri nůž HEZHEN 7" (F4)

Nakiri nůž HEZHEN F4 s velkostí 7" od XinZuo pochází z tradičního čínského města nožů Yangjiang, ve kterém se vyrábí ty nejlepší nože celá staletí. Místní mistři si své umění výroby a opracování nožů předávají z generace na generaci. Tento nakiri nůž patří mezi exkluzivní nože od výrobce XinZuo, které se svou unikátností zasloužily o prodej pod vlastní značkou HEZHEN, jejíž název znamená HE = harmonie a ZHEN = perfektní. Ve volném překladu lze HEZHEN označovat jako značku nožů s dokonalou harmonií. Nože HEZHEN F4 rozpoznáte na první pohled od ostatních nožů XinZuo nejen podle jiného názvu značky, ale i jedinečné čepeli z práškové oceli od předního rakouského výrobce oceli BÖHLER. Další unikátností nožů v této řadě je unikátní designová rukojeť s netradičním tvarem a provedením.

Krájení nakiri nožem HEZHEN F4 BÖHLER

Nakiri nůž HEZHEN od XinZuo s širokým využitím

Nakiri nože spadají mezi japonské typy nožů. Jsou speciálně uzpůsobené pro krájení zeliny a bylin. Nakiri nůž má velmi širokou čepel se zaobleným ostřím pro pohodlné krájení kolíbavým pohybem. Poradí si se sekáním a krájením i tvrdé kořenové zeleniny bez nutnosti vynaložení velké fyzické síly. Zeleninu dokáže nakrájet na velmi tenké plátky a proužky, jak jste zvyklí z asijských restaurací. Široká čepel nakiri nože umožňuje snadné přenášení zpracovaných surovin na ni.

Nakiri nůž HEZHEN F4 BÖHLER 7"

Vyroben z prémiové rakouské oceli s mistrnou ruční prací

Tento nakiri nůž je vyroben z prvotřídní M390 práškové oceli (Powder steel) od BÖHLER, která je vyrobena práškovou metalurgií třetí generace, jenž dává oceli revoluční vylepšení v oblasti odolnosti proti opotřebení, zvyšuje též houževnatost a pevnost oceli. Tvrdost oceli dosahuje 60-62 Rockwella.

BÖHLER ocel M390

Povrch čepele nože je antikorozní a jemně zpracovaný pro vysokou odolnost a snadnou opravitelnost ostří. Ostří nože je ručně ostřeno mistry nožíři v Yangjiang pomocí japonského stylu ostření pod úhlem 15° z obou stran. Kvalitní ocel spolu s kombinací tradiční a moderní techniky výroby zajišťují dlouhou životnost nože. Povrch nože umožňuje dokonalý řez s minimem tření a lepení surovin.

BÖHLER je synonymem pro speciální ocel té nejvyšší kvality již po generace. Stejně jako v Yangjiang si mistři nožíři předávají své umění po generace, tak BÖHLER v rakouském Linci již po generace posouvá kvalitu oceli na nové úrovně. Dlouhou historii dokládá i působení firmy na českém trhu s ušlechtilou ocelí bez přestání od roku 1927. Pro výrobu oceli na čepel nožů HEZHEN využívá BÖHLER ty nejmodernější technologie umožňující tu nejvyšší kvalitu.

Rukojeť nakiri nože HEZHEN F4 BÖHLER 7"

Nože HEZHEN v řadě F4 mají jedinečnou rukojeť, která ve světě nožů nemá obdoby. Je vyrobena z takzvaného železného dřeva (Ironwood) získaného z písečných oblastí Severní Ameriky, které se vyznačuje vysokou tvrdostí a stálostí v čase, navíc neudržuje zápach. Jedinečnost rukojeti dodává její tvar, a především točivý 925 stříbrný závit lemující rukojeť. Závit zajišťuje pevný úchop bez vyklouzávání nože i z mokré ruky. Spodek rukojeti je zdoben titanovou hlavou v modré barvě s umělým rubínem. Barva a vzhled materiálu rukojeti nože se může oproti produktovým obrázkům mírně lišit z důvodu výroby rukojeti z jiného kusu dřeva nebo rozdílným stářím dřeva.

Rozměry nakiri nože HEZHEN F4 BÖHLER 7"

Zajímavost: XinZuo jako přední inovátor v oblasti výroby kuchyňských nožů kombinuje tradiční a nejmodernější techniky výroby. Díky jeho nejmodernější metodě vakuového tepelného zpracování mají kuchyňské nože XinZuo ve srovnání s noži vyrobenými pouze běžným tepleným zpracováním vyšší tvrdost a ostrost, též delší živostnost. Ve spojení s tradičním závěrečným ručním ostřením nožů mistry nožíři, s jejichž umem předávaným z generace na generaci se žádný stroj nemůže srovnávat, mají kuchyňské nože XinZuo i prémiovou ostrost, kterou strojově ostřené nože nedosahují.

Dárkové balení nože

Nakiri nůž HEZHEN F4 7" je zabalen v luxusní dřevěné dárkové krabičce, která umocňuje jeho jedinečnost. Se dřevěnou dárkovou krabičkou je ideálním praktickým dárkem nejen do domácnosti při svátečních událostech, ale i jako praktický luxusní dárek pro obchodní partnery. Svým luxusním vzhledem dárková dřevěná krabička i kvalitní nůž udělají radost každému obdarovanému.

Dárkové balení nakiri nože HEZHEN F4 BÖHLER 7"

Rozměry a parametry nakiri nože

Nůž HEZHEN F4 7"
Značka: HEZHEN
Výrobce XinZuo
Řada: F4
Typ nože: Nakiri nůž
Délka čepele: 185mm
Výška čepele: 52,8mm
Délka rukojeti: 152mm
Celková délka: 337mm
Tloušťka: 2.3mm
Hmotnost: 185g
Materiál čepele:

BÖHLER M390

Tvrdost: 60-62 Rockwella
Rukojeť: Ironwood
Místo výroby: Yangjiang Čína
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VK Avatar autora | 15.7.2022
Nůž má zajímavé provedení. Je nesmírně ostrý. Velice dobře se s ním pracuje. Od firmy KSINZUO mám celou sadu nožů a kuchyňských doplňků. Vše slouží k mé nejvyšší spokojenosti.