Doprava zdarma na vybraná výdejní místa

Nakiri nůž HEZHEN F4 BÖHLER 7"

Nakiri nůž HEZHEN F4 se 7" velkou čepelí ze špičkové práškové oceli od rakouského výrobce BÖHLER s unikátním točitým vzhledem rukojeti z prémiového dřeva.

Nechte si vygravírovat na nůž Váš text nebo obrázek.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: XN113
Značka: XinZuo
6 999 Kč –28 % 4 999 Kč 4 131,40 Kč bez DPH
Kategorie: Nakiri nože
Záruka: 3 roky
Druh oceli: Prášková
Řada nožů: F4
Typ nože: Japonský
Velikost čepele: 7"
Značka: HEZHEN
Položka byla vyprodána…
Nakiri nůž HEZHEN F4 BÖHLER 7"
Akce Kus
6 999 Kč –28 %
Doprava zdarma
Doprava po ČR zdarma
Nakupujte s dopravou po ČR do výdejních míst zdarma.
30 dní na vrácení
30 dní na vrácení
Pokud nebudete spokojeni máte 30 dní na vrácení.
Záruka 3 roky
Záruka 3 roky
Za kvalitu produktů ručíme.

XinZuo - Výroba nožů je řemeslo, které děláme srdcem.

Nakiri nůž HEZHEN 7" (F4)

Nakiri nůž HEZHEN F4 s velkostí 7" od XinZuo pochází z tradičního čínského města nožů Yangjiang, ve kterém se vyrábí ty nejlepší nože celá staletí. Místní mistři si své umění výroby a opracování nožů předávají z generace na generaci. Tento nakiri nůž patří mezi exkluzivní nože od výrobce XinZuo, které se svou unikátností zasloužily o prodej pod vlastní značkou HEZHEN, jejíž název znamená HE = harmonie a ZHEN = perfektní. Ve volném překladu lze HEZHEN označovat jako značku nožů s dokonalou harmonií. Nože HEZHEN F4 rozpoznáte na první pohled od ostatních nožů XinZuo nejen podle jiného názvu značky, ale i jedinečné čepeli z práškové oceli od předního rakouského výrobce oceli BÖHLER. Další unikátností nožů v této řadě je unikátní designová rukojeť s netradičním tvarem a provedením.

Krájení nakiri nožem HEZHEN F4 BÖHLER

Nakiri nůž HEZHEN od XinZuo s širokým využitím

Nakiri nože spadají mezi japonské typy nožů. Jsou speciálně uzpůsobené pro krájení zeliny a bylin. Nakiri nůž má velmi širokou čepel se zaobleným ostřím pro pohodlné krájení kolíbavým pohybem. Poradí si se sekáním a krájením i tvrdé kořenové zeleniny bez nutnosti vynaložení velké fyzické síly. Zeleninu dokáže nakrájet na velmi tenké plátky a proužky, jak jste zvyklí z asijských restaurací. Široká čepel nakiri nože umožňuje snadné přenášení zpracovaných surovin na ni.

Nakiri nůž HEZHEN F4 BÖHLER 7

Vyroben z prémiové rakouské oceli s mistrnou ruční prací

Tento nakiri nůž je vyroben z prvotřídní M390 práškové oceli (Powder steel) od BÖHLER, která je vyrobena práškovou metalurgií třetí generace, jenž dává oceli revoluční vylepšení v oblasti odolnosti proti opotřebení, zvyšuje též houževnatost a pevnost oceli. Tvrdost oceli dosahuje 60-62 Rockwella.

BÖHLER ocel M390

Povrch čepele nože je antikorozní a jemně zpracovaný pro vysokou odolnost a snadnou opravitelnost ostří. Ostří nože je ručně ostřeno mistry nožíři v Yangjiang pomocí japonského stylu ostření pod úhlem 15° z obou stran. Kvalitní ocel spolu s kombinací tradiční a moderní techniky výroby zajišťují dlouhou životnost nože. Povrch nože umožňuje dokonalý řez s minimem tření a lepení surovin.

BÖHLER je synonymem pro speciální ocel té nejvyšší kvality již po generace. Stejně jako v Yangjiang si mistři nožíři předávají své umění po generace, tak BÖHLER v rakouském Linci již po generace posouvá kvalitu oceli na nové úrovně. Dlouhou historii dokládá i působení firmy na českém trhu s ušlechtilou ocelí bez přestání od roku 1927. Pro výrobu oceli na čepel nožů HEZHEN využívá BÖHLER ty nejmodernější technologie umožňující tu nejvyšší kvalitu.

Rukojeť nakiri nože HEZHEN F4 BÖHLER 7

Nože HEZHEN v řadě F4 mají jedinečnou rukojeť, která ve světě nožů nemá obdoby. Je vyrobena z takzvaného železného dřeva (Ironwood) získaného z písečných oblastí Severní Ameriky, které se vyznačuje vysokou tvrdostí a stálostí v čase, navíc neudržuje zápach. Jedinečnost rukojeti dodává její tvar, a především točivý 925 stříbrný závit lemující rukojeť. Závit zajišťuje pevný úchop bez vyklouzávání nože i z mokré ruky. Spodek rukojeti je zdoben titanovou hlavou v modré barvě s umělým rubínem. Barva a vzhled materiálu rukojeti nože se může oproti produktovým obrázkům mírně lišit z důvodu výroby rukojeti z jiného kusu dřeva nebo rozdílným stářím dřeva.

Rozměry nakiri nože HEZHEN F4 BÖHLER 7

Zajímavost: XinZuo jako přední inovátor v oblasti výroby kuchyňských nožů kombinuje tradiční a nejmodernější techniky výroby. Díky jeho nejmodernější metodě vakuového tepelného zpracování mají kuchyňské nože XinZuo ve srovnání s noži vyrobenými pouze běžným tepleným zpracováním vyšší tvrdost a ostrost, též delší živostnost. Ve spojení s tradičním závěrečným ručním ostřením nožů mistry nožíři, s jejichž umem předávaným z generace na generaci se žádný stroj nemůže srovnávat, mají kuchyňské nože XinZuo i prémiovou ostrost, kterou strojově ostřené nože nedosahují.

Dárkové balení nože

Nakiri nůž HEZHEN F4 7" je zabalen v luxusní dřevěné dárkové krabičce, která umocňuje jeho jedinečnost. Se dřevěnou dárkovou krabičkou je ideálním praktickým dárkem nejen do domácnosti při svátečních událostech, ale i jako praktický luxusní dárek pro obchodní partnery. Svým luxusním vzhledem dárková dřevěná krabička i kvalitní nůž udělají radost každému obdarovanému.

Dárkové balení nakiri nože HEZHEN F4 BÖHLER 7

Rozměry a parametry nakiri nože

Nůž HEZHEN F4 7"
Značka: HEZHEN
Výrobce XinZuo
Řada: F4
Typ nože: Nakiri nůž
Délka čepele: 185mm
Výška čepele: 52,8mm
Délka rukojeti: 152mm
Celková délka: 337mm
Tloušťka: 2.3mm
Hmotnost: 185g
Materiál čepele:

BÖHLER M390

Tvrdost: 60-62 Rockwella
Rukojeť: Ironwood
Místo výroby: Yangjiang Čína
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MS Avatar autora | 6.12.2023
Super paráda moc děkuji
5
VK Avatar autora | 15.7.2022
Nůž má zajímavé provedení. Je nesmírně ostrý. Velice dobře se s ním pracuje. Od firmy KSINZUO mám celou sadu nožů a kuchyňských doplňků. Vše slouží k mé nejvyšší spokojenosti.
Zpět do obchodu