Dárky od KAMPOT.CZ ke každé objednávce, více ZDE

Doprava zdarma na výdejní místa.

Kuchyňské nože z řady HezHen F4

Nabídka kuchyňských nožů od výrobce XinZuo z řady HezHen F4 BÖHLER. Jedná se o unikátní řadu nožů ve všech ohledech. Čepel nožů je vyrobena ze speciální práškové oceli od rakouské firmy BÖHLER, která se s využitím metalurgie nové generace vyznačuje zvýšenou odolností proti opotřebení. 

Unikátní točitá rukojeť

Stejně jako je unikátní čepel nožů v této řadě, tak i rukojeť se vymyká všem zvyklostem. Je vyrobena z Ironwood dřeva, které pochází z písečných oblastí Severní Ameriky. Vzhled rukojeti podtrhuje točivý stříbrný závit. Konec rukojeti tvoří titanová hlava s umělým rubínem na vrchu. Rukojeť se vyznačuje skvělou ergonomií a pevným úchopem i v mokré ruce.

Nože z této prémiové řady jsou zabaleny v luxusní dřevěné krabičce.

Nakiri nůž HEZHEN F4 BÖHLER 7"
5 784,30 Kč bez DPH
6 999 Kč

Nakiri nůž HEZHEN F4 se 7" velkou čepelí ze špičkové práškové oceli od rakouského výrobce BÖHLER s unikátním točitým vzhledem rukojeti z prémiového dřeva.

XN113
Nůž na ovoce a zeleninu HEZHEN F4 BÖHLER 5"
2 891,74 Kč bez DPH
3 499 Kč

Nůž na ovoce a zeleninu HEZHEN F4 s čepelí ze špičkové práškové oceli od rakouského výrobce BÖHLER s unikátním točitým vzhledem rukojeti z prémiového dřeva.

XN114
Šéfkuchařský nůž HEZHEN F4 BÖHLER 8,5"
5 784,30 Kč bez DPH
6 999 Kč

Šéfkuchařský nůž HEZHEN F4 s čepelí ze špičkové práškové oceli od rakouského výrobce BÖHLER s unikátním točitým vzhledem rukojeti z prémiového dřeva.

XN112
3 položek celkem