Doprava zdarma na vybraná výdejní místa

Dárkové kuchyňské nože

Kuchyňské nože jsou ideálním dárkem k mnoha událostem, ať se jedná o jmeniny, narozeniny, svatbu, kolaudaci nového bydlení či jako firemní dárek pro zaměstnance. V těchto případech nezáleží pouze na kvalitě samotného kuchyňského nože, ale i na jeho balení a krabičce. Toto v XinZuo ví a každý kuchyňský nůž XinZuo je zabalen v elegantní dárkové krabičce, se kterou upoutá jako dárek na první pohled po rozbalení z dárkového papíru.

Proč kuchyňský nůž jako dárek?

Existuje jen velmi málo dárků, které by měly větší praktičnost nežli kuchyňský dárkový nůž, který ve své kuchyni používá každý člověk každý den. Věřte, že obdarovaný člověk, ať už se jedná o příbuzného, kamaráda či zaměstnance si na dárce mile rád vzpomene při snadném a rychlém krájení surovin s kvalitním kuchyňským nožem.

Vykosťovací nůž

Dárkové balení kuchyňského nože

Zajímá vás, jak vypadá dárkové balení kuchyňských nožů XinZuo? Je opravdu dárková krabička tak elegantní a vzbuzuje dojem luxusu a kvality jejího obsahu ještě před rozbalením samotného nože? Přesvědčte se sami:

Dárkové balení HEZHEN nakiriDárkové balení XinZuo sekáčekDárkové balení HEZHEN TAODárkové balení XinZuo steakové nožeDárkové balení XinZuo steakové nože

Dárkové kuchyňské nože XinZuo a HEZHEN od XinZuo na obrázcích v článku

Zpět do obchodu