Doprava zdarma na vybraná výdejní místa

Steakové nože XinZuo B1 5" 4ks

Sada čtyř kusů steakových nožů XinZuo B1 5" z kvalitní německé oceli pro ladné krájení steaků.

Nechte si vygravírovat na nůž Váš text nebo obrázek.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: XN43
Značka: XinZuo
999 Kč 825,62 Kč bez DPH
Kategorie: Steakové nože
Záruka: 3 roky
Druh oceli: Německá
Řada nožů: He B1
Velikost čepele: 5"
Položka byla vyprodána…
Doprava zdarma
Doprava po ČR zdarma
Nakupujte s dopravou po ČR do výdejních míst zdarma.
30 dní na vrácení
30 dní na vrácení
Pokud nebudete spokojeni máte 30 dní na vrácení.
Záruka 3 roky
Záruka 3 roky
Za kvalitu produktů ručíme.

XinZuo - Výroba nožů je řemeslo, které děláme srdcem.

Steakové nože XinZuo He 5" (B1) 4 ks

Sada steakových nožů XinZuo He 5" z řady B1 pochází z tradičního čínského města nožů Yangjiang, ve kterém se vyrábí ty nejlepší nože celá staletí. Místní mistři si své umění výroby a opracování nožů předávají z generace na generaci. XinZuo při výrobě tohoto nože využívá to nejlepší z moderní a tradiční výroby nožů. Každý nůž od výrobce XinZuo je jedinečný, díky závěrečnému preciznímu ručnímu opracování.

Steakové nože XinZuo B1 5

Steakové nože od XinZuo pro snadné krájení

Steakové nože jsou základem pro kvalitní gastronomický zážitek z dobrého steaku. Není nic horšího nežli přetažený steak a nekvalitní nůž, který maso spíše potrhá a poškodí, čímž dojde k vytečené veškeré šťávy. Kvalitní steakové nože od XinZuo vám dokáží, že steak lze krájet ladnými řezy bez potřeby použití velké síly. Vzhledem k oblibě konzumace masa a steaků v České republice by steakový nůž by neměl chybět v žádné domácnosti. Tato sada obsahuje čtyři kusy steakových nožů z kvalitní německé oceli.

Steakové nože XinZuo B1 5

Vyroben z prémiových materiálů s mistrnou ruční prací

Steakové nože v této sadě jsou vyrobeny z prvotřídní německé oceli, ze které se vyrábí kvalitní nože. Čepel nože je vyrobena z německé oceli s tvrdostí 56-58 rockwella . Kvalitní ocel spolu s tradiční technikou výroby zajišťuje dlouhou životnost nože. Povrch nože umožňuje dokonalý řez s minimem tření a lepení surovin. Rukojeť nože je vyrobena z kvalitního dřeva, které v čase neměkne a neudržuje zápach. Její dokonalý tvar a délka umožňuje snadné a ladné krájení bez toho, aniž by nůž z ruky vyklouzával. Barva a vzhled materiálu rukojeti nože se může oproti produktovým obrázkům mírně lišit z důvodu výroby rukojeti z jiného kusu dřeva nebo rozdílným stářím dřeva.

 

Steakové nože XinZuo B1 5

Zajímavost: XinZuo jako přední inovátor v oblasti výroby kuchyňských nožů kombinuje tradiční a nejmodernější techniky výroby. Díky jeho nejmodernější metodě vakuového tepelného zpracování mají kuchyňské nože XinZuo ve srovnání s noži vyrobenými pouze běžným tepleným zpracováním vyšší tvrdost a ostrost, též delší živostnost. Ve spojení s tradičním závěrečným ručním ostřením nožů mistry nožíři, s jejichž umem předávaným z generace na generaci se žádný stroj nemůže srovnávat, mají kuchyňské nože XinZuo i prémiovou ostrost, kterou strojově ostřené nože nedosahují.

Dárkové balení sady nožů

Sada steakových nožů XinZuo He 5" z řady B1 je zabalena v luxusní dárkové krabičce, se kterou je ideálním praktickým dárkem do domácnosti. Svým luxusním vzhledem dárková krabička i kvalitní nože od výrobce XinZuo udělají radost každému obdarovanému. 

Dárkové balení XinZuo B1 steakové nože

Dárkové balení XinZuo B1 steakové nože

Rozměry a parametry steakového nože

Nůž XinZuo He 5" z řady B1
Značka: Xinzuo
Řada: He B1
Typ nože: Steakový nůž
Délka čepele: 123mm
Výška čepele: 23.5mm
Délka rukojeti: 122mm
Celková délka: 245mm
Tloušťka: 2.0mm
Hmotnost: 82g
Materiál: Německá ocel 1.4116
Tvrdost 56-58 Rockwella
Rukojeť: Ebenové dřevo
Místo výroby: Yangjiang Čína

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu