Při nákupu sady nožů nad 6000,- Kč dárek adventní kalendář - více zde

Sekáček XinZuo B13S německá ocel 6,5"

Sekáček XinZuo B13S 6,5" pro snadné sekání a porcování masa z kvalitní německé oceli vhodný na hrubou práci se surovinami.

Můžeme doručit do:
1.12.2021
Skladem (> 3 ks)
Kód: XN62
Značka: XinZuo
1 099 Kč –9 % 999 Kč 825,62 Kč bez DPH
Kategorie: Sekáčky
Záruka: 3 roky
Druh oceli: Německá
Velikost čepele: 6,5"
Sekáček XinZuo B13S německá ocel
1 099 Kč –9 %

XinZuo - Výroba nožů je řemeslo, které děláme srdcem.

Sekáček XinZuo Yu 6,5" (B13S)

Sekáček XinZuo Yu 6,5" z řady B13S pochází z tradičního čínského města nožů Yangjiang, ve kterém se vyrábí ty nejlepší nože celá staletí. Místní mistři si své umění výroby a opracování nožů předávají z generace na generaci. XinZuo při výrobě tohoto sekáčku využívá to nejlepší z moderní a tradiční výroby nožů. Každý sekáček od výrobce XinZuo je jedinečný, díky závěrečnému preciznímu ručnímu opracování.

Sekáček XinZuo Yu B13S krájení

Sekáček od XinZuo s širokým využitím

Sekáčky jsou oblíbené pro svou univerzálnost. Tvarem své čepele a ostřím je sekáček vhodný pro sekání zeleniny i porcování masa, zvláště u porcování drůbeže je nepostradatelným pomocníkem. Svým tvarem umožňuje snadné sekání i tvrdé kořenové zeleniny. Do určité míry dokáže nahradit celou řadu specializovaných nožů a neměl by chybět v žádné kuchyni. Široká čepel sekáčku umožňuje snadné přenášení nasekaných surovin jejich nahrnutím na ni.

Sekáček XinZuo B13S

Vyroben z prémiových materiálů s mistrnou ruční prací

Tento sekáček je vyroben z prvotřídní německé oceli, ze které se vyrábí kvalitní nože. Čepel sekáčku je vyrobena z německé oceli s tvrdostí 56-58 rockwella . Kvalitní ocel spolu s tradiční technikou výroby zajišťuje dlouhou životnost sekáčku. Povrch sekáčku umožňuje dokonalý řez s minimem tření a lepení surovin. Rukojeť sekáčku je vyrobena z kvalitního ebenového dřeva, které v čase neměkne a neudržuje zápach. Její dokonalý tvar a délka umožňuje snadné a ladné krájení bez toho, aniž by nůž z ruky vyklouzával. Barva a vzhled materiálu rukojeti sekáčku se může oproti produktovým obrázkům mírně lišit z důvodu výroby rukojeti z jiného kusu dřeva nebo rozdílným stářím dřeva.

Sekáček XinZuo B13S rozměry

Dárkové balení sekáčku

Sekáček XinZuo Yu 6,5" z řady B13S je zabalen v luxusní dárkové krabičce, se kterou je ideálním praktickým dárkem do domácnosti. Svým luxusním vzhledem dárková krabička i kvalitní sekáček od výrobce XinZuo udělají radost každému obdarovanému. 

Dárkové balení sekáčku XinZuo Yu B13R

*Sekáček na obrázku je pouze ilustrativní. Všechny sekáčky mají stejné dárkové balení.

Rozměry a parametry sekáčku

Sekáček XinZuo Yu 6,5" z řady B13S
Značka: Xinzuo
Řada: Yu B13S
Typ nože: Sekáček
Délka čepele: 165mm
Výška čepele: 80mm
Délka rukojeti: 130mm
Celková délka: 295mm
Tloušťka: 3,0mm
Hmotnost: 412g
Materiál: X5Cr15Mov německá ocel
Tvrdost: 56-58 Rockwella
Místo výroby: Yangjiang Čína

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: