Doprava zdarma na vybraná výdejní místa

Jak přenášet kuchyňské nože

Jak přenést kuchyňský nůž, aby se nepoškodil a ostří neotupilo? To je otázka, kterou si pokládá často spousta profesionálních i amatérských kuchařů. Profesionální kuchaři mohou pravidelně cestovat na různé kuchařské akce a show a jednou z nepostradatelných věcí, kterou potřebují s sebou jsou právě jejich nože. Nelze se spoléhat na neověřené cizí nože, které se mohou nalézat k dispozici v místě akce. Též spousta amatérských kuchařů často řeší otázku přenosu svých nožů. Například přenos nožů z domova na grilování u rodiny či přátel. Přenos nožů s sebou na dovolenou a atd.

Správné přenášení kuchyňských nožů

Správné a bezpečné přenášení kuchyňských nožů je velmi důležité pro jejich životnost. Byť se na první pohled může zdát, že nože jsou robustní a pevné, tak ostří je velmi náchylné na poškození či otupění například třením o jiné nože. Základem je, aby se nože nejen nedotýkali mezi sebou, ale ani s dalšími předměty. My v XinZuo jsme pro tyto případy vytvořili elegantní koženou tašku s retro obnošeným vzhledem, která je vyrobena z pravé kůže a věříme, že s ní uděláte dojem kamkoliv s ní přijdete. Taška je vybavena 10 kapsami na nože či příslušenství. Díky promyšlenému designu je velmi skladná, snadno se s ní manipuluje a pro pohodlné přenášení je vybavena přezkami pro přenášení přes rameno.

 Kožená taška XinZuo

☑️Vhodná pro profesionální i amatérské kuchaře.

☑️Zaujme již na první pohled svým designovým retro vzhledem, se kterým vám neudělá ostudu, ať s ní přijdete kamkoliv. Imitace obnošení a stáří na jejím retro vzhledu vytváří dojem, že taška má již za sebou dlouhý příběh a mnohé toho zažila.

☑️Pro dlouhodobé uskladnění nožů i jejich časté pohodlné přenášení, aniž by se na cestách jejich ostří tupilo.

Řemeslně vytvořena v čínském městě nožů Yangjiang z prémiové kůže metodou "Crazy horse".

Kožená taška XinZuoKožená taška z pravé kůžeDetail na kapsy taškyKožená taška s 10 kapsami

Produktová stránka tašky na nože:

Zpět do obchodu