Při nákupu sady nožů nad 6000,- Kč dárek adventní kalendář - více zde

Nůž na maso XinZuo Yun B9H 8"

Nůž na maso XinZuo Yun B9H 8" pro snadné porcování a krájení masa s kvalitním ručně opracovaným ostřím.

Můžeme doručit do:
1.12.2021
Skladem (> 3 ks)
Kód: XN32
Značka: XinZuo
1 799 Kč 1 486,78 Kč bez DPH
Kategorie: Nože na krájení masa
Záruka: 3 roky
Druh oceli: Damašková
Velikost čepele: 8"

XinZuo - Výroba nožů je řemeslo, které děláme srdcem.

Nůž na krájená masa XinZuo Yun 8" (B9H)

Nůz na krájení masa XinZuo Yun 8" z řady B9H pochází z tradičního čínského města nožů Yangjiang, ve kterém se vyrábí ty nejlepší nože celá staletí. Místní mistři si své umění výroby a opracování nožů předávají z generace na generaci. XinZuo při výrobě tohoto nože využívá to nejlepší z moderní a tradiční výroby nožů. Každý nůž od výrobce XinZuo je jedinečný, díky závěrečnému preciznímu ručnímu opracování.

Nůž na maso XinZuo Yun B9H krájení

Nůž na krájení masa od XinZuo si poradí s každým masem

Maso je nedílnou součástí naší stravy, a proto je vhodné mít v kuchyni kvalitní specializovaný nůž na krájení masa, se kterým maso nakrájíte na požadované kusy aniž by docházelo k jeho poškození v důsledku nekvalitního nože, který ho pouze potrhá, čímž dojde k narušení jeho struktury a následnému vytečení šťávy při dalším zpracování. Kvalitní nůž na maso od XinZuo se speciálně tvarovanou čepelí vám pomůže nakrájet maso na požadované plátky ladnými řezy. Nůž na krájení masa by neměl chybět v žádné domácnosti

Nůž na maso XinZuo Yun B9H

Vyroben z prémiových materiálů s mistrnou ruční prací

Tento nůž na maso je vyroben z prvotřídní damaškové oceli (damascus steel), ze které se vyrábí ty nejlepší nože. Jádro nože z damaškové oceli s tvrdostí 60+/-2 Rockwella čítá 67 vrstev. Ochranu proti korozi zajišťuje 316L nerezová ocel, do které je jádro nože vloženo. Kvalitní ocel spolu s tradiční technikou výroby zajišťuje dlouhou životnost nože. Povrch nože umožňuje dokonalý řez s minimem tření a lepení surovin. Rukojeť nože je vyrobena z bezúdržbového materiálu, který v čase neměkne a neudržuje zápach. Její dokonalý tvar a délka umožňuje snadné a ladné krájení bez toho, aniž by nůž z ruky vyklouzával. Barva a vzhled materiálu rukojeti nože se může oproti produktovým obrázkům mírně lišit z důvodu výroby rukojeti z jiného kusu dřeva nebo rozdílným stářím dřeva.

Nůž na maso XinZuo Yun B9H velikost nože

Dárkové balení nože

Nůž na maso XinZuo Yun 8" z řady B9H je zabalen v luxusní dárkové krabičce, se kterou je ideálním praktickým dárkem do domácnosti. Svým luxusním vzhledem dárková krabička i kvalitní nůž od výrobce XinZuo udělají radost každému obdarovanému. 

Dárkové balení XinZuo Yun B9H

*Nůž na obrázku je pouze ilustrativní. Všechny nože mají stejné dárkové balení.

Rozměry a parametry nože na maso

Nůž XinZuo Yun 8" z řady B9H
Značka: Xinzuo
Řada: Yun B9H
Typ nože: Nůž na maso
Délka čepele: 205mm
Výška čepele: 34,5mm
Délka rukojeti: 137mm
Celková délka: 342mm
Tloušťka: 2.4mm
Hmotnost: 195g
Materiál:

Damascénská ocel 67 vrstev

10Cr15CoMoV
(ekvivalent oceli VG10)

Tvrdost 60+/-2 Rockwella
Místo výroby: Yangjiang Čína

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: