Dárky od KAMPOT.CZ ke každé objednávce, více ZDE

Doprava zdarma na výdejní místa.

Nakiri nůž XinZuo PM8 6.8" + profesionální broušení zdarma

Nakiri nůž XinZuo Zhen PM8 6,8" z damaškové oceli s osmiúhelníkovou rukojetí v japonském stylu.

Nechte si vygravírovat na nůž Váš text nebo obrázek.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: XN93
Značka: XinZuo
2 490 Kč 2 057,85 Kč bez DPH
Kategorie: Nakiri nože
Záruka: 3 roky
Druh oceli: Damašková
Řada nožů: Zhen PM8
Typ nože: Japonský
Velikost čepele: 6,8"
Položka byla vyprodána…

XinZuo - Výroba nožů je řemeslo, které děláme srdcem.

Nakiri nůž XinZuo Zhen 6,8" (PM8)

Nakiri nůž XinZuo Zhen 6,8" z řady PM8 pochází z tradičního čínského města nožů Yangjiang, ve kterém se vyrábí ty nejlepší nože celá staletí. Místní mistři si své umění výroby a opracování nožů předávají z generace na generaci. XinZuo při výrobě tohoto nože využívá to nejlepší z moderní a tradiční výroby nožů. Každý nůž od výrobce XinZuo je jedinečný, díky závěrečnému preciznímu ručnímu opracování.

Nakiri nůž XinZuo PM8 6.8" krájení cibule

Nakiri nůž od XinZuo na zeleninu a bylinky

Nakiri nože spadají mezi japonské typy nožů. Jsou speciálně uzpůsobené pro krájení zeliny a bylin. Nakiri nůž má velmi širokou čepel se zaobleným ostřím pro pohodlné krájení kolíbavým pohybem. Poradí si se sekáním a krájením i tvrdé kořenové zeleniny bez nutnosti vynaložení velké fyzické síly. Zeleninu dokáže nakiri nůž nakrájet na velmi tenké plátky a proužky, jak jste zvyklí z asijských restaurací. Široká čepel nakiri nože umožňuje snadné přenášení zpracovaných surovin na ni.

Nakiri nůž XinZuo PM8 6.8" na prkénku náhled

Vyroben z prémiových materiálů s mistrnou ruční prací

Tento nakiri nůž je vyroben z prvotřídní damaškové oceli (damascus steel), ze které se vyrábí ty nejlepší nože. Jádro nože z damaškové oceli s 67 vrstvami, prošlo vakuovým tepelným zpracováním a má tvrdost 60+/-2 Rockwella. Ochranu proti korozi zajišťuje z každé strany jádra nože 33 vrstev nerezové 316L oceli, do které je jádro nože vloženo. Kvalitní ocel spolu s kombinací tradiční a moderní techniky výroby zajišťují dlouhou životnost nože. Povrch nože umožňuje dokonalý řez s minimem tření a lepení surovin.

Rukojeť Nakiri nože XinZuo PM8 6.8"

Rukojeť nože je vyrobena z takzvaného železného dřeva (Ironwood), které se vyznačuje vysokou tvrdostí a stálostí v čase, navíc neudržuje zápach. Tvar rukojeti je v osmiúhelníkovém japonském stylu s vynikající ergonomií a pohodlným úchopem. Osmiúhelníkový tvar zajišťuje úchop nejen pohodlný, ale i pevný bez vyklouzávání nože z ruky. Barva a vzhled materiálu rukojeti nože se může oproti produktovým obrázkům mírně lišit z důvodu výroby rukojeti z jiného kusu dřeva nebo rozdílným stářím dřeva.

 

Rozměry nakiri nože XinZuo PM8 6.8"

Zajímavost: XinZuo jako přední inovátor v oblasti výroby kuchyňských nožů kombinuje tradiční a nejmodernější techniky výroby. Díky jeho nejmodernější metodě vakuového tepelného zpracování mají kuchyňské nože XinZuo ve srovnání s noži vyrobenými pouze běžným tepleným zpracováním vyšší tvrdost a ostrost, též delší živostnost. Ve spojení s tradičním závěrečným ručním ostřením nožů mistry nožíři, s jejichž umem předávaným z generace na generaci se žádný stroj nemůže srovnávat, mají kuchyňské nože XinZuo i prémiovou ostrost, kterou strojově ostřené nože nedosahují.

Dárkové balení nože

Nakiri nůž XinZuo Zhen 6,8" z řady PM8 je zabalen v luxusní dárkové krabičce, se kterou je ideálním praktickým dárkem do domácnosti. Svým luxusním vzhledem dárková krabička i kvalitní nůž od výrobce XinZuo udělají radost každému obdarovanému. 

Dárkové balení nakiri nože XinZuo PM8 6.8"

Rozměry a parametry nakiri nože

Nůž XinZuo Zhen 6,8" z řady PM8
Značka: XinZuo
Řada: Zhen PM8
Typ nože: Nakiri nůž
Délka čepele: 173mm
Výška čepele: 67,5mm
Délka rukojeti:

154mm

Celková délka: 327mm
Tloušťka: 2,3mm
Hmotnost: 262g
Materiál:

Damascénská ocel 67 vrstev

10Cr15CoMoV
(ekvivalent oceli VG10)

Tvrdost: 60+/-2 Rockwella
Rukojeť: Železné dřevo (Ironwood)
Místo výroby: Yangjiang Čína
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PN Avatar autora | 6.12.2022
Je zabalen jako vánoční dárek ale přítel si ho moc přál a věřím že bude nadmíru spokojený
5
RV Avatar autora | 29.7.2022
Produkt zatím splnil veškerá očekávání.Jsem nadmíru spokojen a určitě v budoucnu zakoupím další produkt (nůž)