Doprava zdarma na vybraná výdejní místa

Výběr pro grilování

Nejlepší výběr pro grilování z nožů a příslušenství XinZuo

Letošní grilovací sezóna je v plném proudu. Připravili jsme pro vás výběr těch nejvhodnějších kuchyňských nožů XinZuo + HEZHEN pro grilování. Neopomněli jsme ani naše kuchyňské příslušenství, které by vám také při grilování nemělo chybět.

 ⭐Nejlepší kuchyňské nože na grilování⭐

Vykosťovací nože

Rádi si připravujete a porcujete maso sami? To se vám bude pro přípravu masa na grilování hodit vykosťovací nůž, zvláště pokud máte rádi grilovaná žebra.

Vykosťovací nože ke grilování

Šéfkuchařské nože

Základem každého krájení masa na grilování jsou šéfkuchařské nože neboli univerzální kuchyňské nože. Vybírat můžete nože z prémiové damaškové nebo levnější nerezové německé oceli, s různou velikostí čepele.

✔️Nakrájí maso i zeleninu, ✔️ Jestli jeden nůž vládne všem, tak je to právě šéfkuchařský.

Kuchyňské nože na grilování

Santoku nože

Santoku svým historickým původem z Japonska je skvělý na přípravu tvrdé zeleniny na grilování. Bezproblémově s ním nakrájíte brambory na měsíčky či jakoukoliv jinou zeleninu. Svou širokou čepelí se skvěle hodí i na krájení cukety. Poradí si, ale bez problémů i s krájením masa.

Santoku nože pro grilování

Steakové nože

Při grilování je důležité myslet nejen na přípravu masa před grilováním, ale i na samotnou jeho konzumaci po upečení. Na krájení grilovaného masa při stolování / konzumaci doporučujeme steakové nože XinZuo. S klasickým či vroubkovým ostřím, pro krájení bez zbytečného tlaku na maso a vytékání šťávy z něj.

✔️Pohodlné krájení ugrilovaného masa bez ohledu na jeho intenzitu propečení.

Výběr nožů pro steaky z grilu

⭐Nejlepší kuchyňské sady nožů na grilování⭐

Vybrali jsme ty nejvhodnější sady kuchyňských nožů na grilování, které mají důležité nože, bez kterých by se grilování jen tak neobešlo. Sady s dřevěným magnetickým stojánkem budou i designovým prvkem na venkovním stolu s přípravou a krájením masa.

Sada kuchyňských nožů na grilování

⭐Nejlepší kuchyňské příslušenství a pomůcky na grilování⭐

Dranžírovací vidlice

Dranžírovací vidlice je pro grilování jako stvořená. Poslouží nejen pro pevné ukotvení masa při jeho krájení, ale i při sundání masa z grilu. 

✔️Pevné ukotvení při krájení, ✔️ pro manipulaci s masem na grilu, ✔️pro pohodné vyndání pečených brambor z uhlíků a popela.

Prkénka na krájení 

Prkénka na krájení XinZuo můžete využívat nejen doma, ale i venku při grilování. Jedná se o kvalitní masivní kusy dřeva (akáciové nebo ořechové), které jsou 100% přírodní s napuštěním přírodním antibakteriálním olejem.

✔️Prkénka jsou z jednoho masivního kusu dřeva a nemusíte se obávat rozklížení jako u slepovaných prkének vlivem vlhkosti a změny teplot.

✔️Svým přírodním vzhledem budou ladit s venkovním dřevěným nábytkem.

✔️Díky jejich váze (akáciové prkénko váží cca 2,5 kg) drží na stole jako přibité a při krájení masa neklouže.

✔️S důmyslným systémem odtokových drážek je zajištěn odtok přebytečné šťávy nejen z masa, ale i zeleniny.

Prkénka na krájení XinZuo

Nůžky na porcování drůbeže

Rádi grilujete drůbež? Patří kuře mezi oblíbená jídla z grilu? Tak to by vám neměly ve výbavě chybět nůžky na porcování drůbeže. Pohodlně naporcujete/nastřiháte grilované kuře. 

✔️Nůžky jsou multifunkční můžete s nimi nejen porcovat, ale i otevírat plechovky či lahve s pivem. 

Porcovací nůžky na grilovaná kuřata

Taška na kuchyňské nože

Grilujete často mimo domov? Tak to je naše taška na kuchyňské nože z pravé kůže pro vás ta pravá. Taška umožňuje nejen snadné a pohodlné přenášení většího množství nožů, ale především šetrné přenášení k jejich ostří bez tupění. 

✔️Pohodlné přenášení, ✔️elegantní vzhled, ✔️pravá kůže, ✔️chrání nože.

Taška na kuchyňské nože

S naším vybavením na grilování si grilování ještě více užijete.

Zpět do obchodu