Doprava zdarma na vybraná výdejní místa

Výběr pro grilování

Výběr pro grilování s akčními noži

Letošní grilování je v plném proudu. Připravili jsme pro vás výběr těch nejvhodnějších kuchyňských nožů XinZuo + HEZHEN na grilování. Neopomněli jsme ani naše kuchyňské příslušenství, které by vám také při grilování nemělo chybět. 

Ve výběru naleznete nože a sady nožů se slevou až 20%. ⏱️Sleva platí jen do 21. 6. 2022.

⭐Nejlepší kuchyňské nože na grilování⭐

Vykosťovací nože

Rádi si připravujete a porcujete maso sami? To se vám bude pro přípravu masa na grilování hodit vykosťovací nůž, zvláště pokud máte rádi grilovaná žebra.

vykostovaci-na-grilovani

✔️TOP výběr vykosťovacích nožů ve slevě

Šéfkuchařské nože

Základem každého krájení masa na grilování jsou šéfkuchařské nože neboli univerzální kuchyňské nože. Vybírat můžete nože z prémiové damaškové nebo levnější nerezové německé oceli, s různou velikostí čepele.

✔️Nakrájí maso i zeleninu, ✔️ Jestli jeden nůž vládne všem, tak je to právě šéfkuchařský.

Kuchyňské nože na grilování

✔️TOP výběr šéfkuchařských nožů ve slevě

Santoku nože

Santoku svým historickým původem z Japonska je skvělý na přípravu tvrdé zeleniny na grilování. Bezproblémově s ním nakrájíte brambory na měsíčky či jakoukoliv jinou zeleninu. Svou širokou čepelí se skvěle hodí i na krájení cukety. Poradí si, ale bez problémů i s krájením masa.

Výběr santoku nožů na grilování

✔️TOP výběr santoku nožů ve slevě

Steakové nože

Při grilování je důležité myslet nejen na přípravu masa před grilováním, ale i na samotnou jeho konzumaci po upečení. Na krájení grilovaného masa při stolování / konzumaci doporučujeme steakové nože XinZuo. S klasickým či vroubkovým ostřím, pro krájení bez zbytečného tlaku na maso a vytékání šťávy z něj.

✔️Pohodlné krájení ugrilovaného masa bez ohledu na jeho intenzitu propečení.

Steakové nože na krájení masa

✔️TOP výběr steakových nožů ve slevě

⭐Nejlepší kuchyňské sady nožů na grilování⭐

Vybrali jsme ty nejvhodnější sady kuchyňských nožů na grilování, které mají důležité nože, bez kterých by se grilování jen tak neobešlo. Sady s dřevěným magnetickým stojánkem budou i designovým prvkem na venkovním stolu s přípravou a krájením masa.

Sada kuchyňských nožů na grilování

✔️TOP výběr sad nožů ve slevě

⭐Nejlepší kuchyňské příslušenství na grilování⭐

Dranžírovací vidlice

Dranžírovací vidlice je pro grilování jako stvořená. Poslouží nejen pro pevné ukotvení masa při jeho krájení, ale i při sundání masa z grilu. 

✔️Pevné ukotvení při krájení, ✔️ pro manipulaci s masem na grilu, ✔️pro pohodné vyndání pečených brambor z uhlíků a popela.

Dranžírovací vidlička

Prkénka na krájení 

Prkénka na krájení XinZuo můžete využívat nejen doma, ale i venku při grilování. Jedná se o kvalitní masivní kusy dřeva (akáciové nebo ořechové), které jsou 100% přírodní s napuštěním přírodním antibakteriálním olejem.

✔️Prkénka jsou z jednoho masivního kusu dřeva a nemusíte se obávat rozklížení jako u slepovaných prkének vlivem vlhkosti a změny teplot.

✔️Svým přírodním vzhledem budou ladit s venkovním dřevěným nábytkem.

✔️Díky jejich váze (akáciové prkénko váží cca 2,5 kg) drží na stole jako přibité a při krájení masa neklouže.

✔️S důmyslným systémem odtokových drážek je zajištěn odtok přebytečné šťávy nejen z masa, ale i zeleniny.

Prkénka na krájení XinZuo

Nůžky na porcování drůbeže

Rádi grilujete drůbež? Patří kuře mezi oblíbená jídla z grilu? Tak to by vám neměly ve výbavě chybět nůžky na porcování drůbeže. Pohodlně naporcujete/nastřiháte grilované kuře. 

✔️Nůžky jsou multifunkční můžete s nimi nejen porcovat, ale i otevírat plechovky či lahve s pivem. 

Nůžky na porcování grilované drůbeže

Taška na kuchyňské nože

Grilujete často mimo domov? Tak to je naše taška na kuchyňské nože z pravé kůže pro vás ta pravá. Taška umožňuje nejen snadné a pohodlné přenášení většího množství nožů, ale především šetrné přenášení k jejich ostří bez tupění. 

✔️Pohodlné přenášení, ✔️elegantní vzhled, ✔️pravá kůže, ✔️chrání nože.

Taška na kuchyňské nože

Zpět do obchodu