Doprava do balíkovny ZDARMA

K nožům 1x broušení zdarma - více ZDE

Luxusní kuchyňský nůž jako dárek pro zaměstnance

Nůž jako dárek pro zaměstnance

Blíží se konec roku a s tím spojené tradiční obdarování zaměstnanců. Zaměstnavatelé vyzkoušejte tento rok něco jiného nežli klasické každoroční dárky. Doporučujeme zkusit darovat kvalitní kuchyňské nože, které patří mezi nejpraktičtější dárky. O využití nožů není pochyb s ohledem na jejich každodenní používání v každé domácnosti. Kuchyňské nože jsou skvělým dárkem nejen k Vánocům a konci roku, ale i k narozeninám zaměstnanců či k výročím zaměstnance za dobu ve firmě.

Jaké nože jako dárek pro zaměstnance

Máte spíše konzervativní zaměstnance středního či staršího věku? Doporučuje klasiku v podobě evropského šéfkuchařského nože, se kterým neuděláte díru vedle. Jedná se o základní a primární nůž v české kuchyni, který je vyhlášený svou univerzálností. Dokáže nakrájet takřka vše. Má všem dobře známý vzhled a nijak nepříjemně nepřekvapí. Evropské šéfkuchařské nože u nás můžete vybírat s čepelí z německé či prémiové damaškové oceli. Nabídka šéfkuchařských nožů: ZDE.

Evropský šéfkuchařský nůž

Tip: Pokud Vás zajímá, jaké jsou jiné šéfkuchařské nože využívané ve světě, které se zcela svým vzhledem odlišují od toho evropského. Doporučujeme přečíst článek: Šéfkuchařské nože ve světě.

 

Máte spíše mladší zaměstnance? Zde bychom se nebáli více "experimentovat". Mladší generace jsou již otevřenější novým a jim neznámým věcem. Velmi se v ČR mezi mladší generací rozšiřuje obliba japonské a obecně asijské kuchyně. Mají vaši zaměstnanci rádi asijskou kuchyni? Doporučujeme je obdarovat exotickými asijskými noži. Například velmi netradičním čínským univerzálním nožem TAO, který svým vzhledem připomíná useknutý meč a vyznačuje se neuvěřitelnou univerzálností. Čínští mistři kuchaři využívají nejen ostří nože, ale i jeho širokou čepel a rukojeť. 

TAO nůž

Velmi oblíbený je i japonský typ nože: santoku, který je ideální na krájení zeleniny na přípravu asijských pokrmů. V případě, že vaši zaměstnanci mají rádi sushi, můžete je obdarovat i speciálními noži s jednostranným ostřím určených na přípravu a plátování ryb na sushi. Například deba nůž či sashimi nůž (název nože odpovídá názvu druhu sushi, pro které se s tímto nožem ideálně krájí plátky ryby).

Nože sashimi na sushi

Odkazy na kategorie nožů:

TAO nože

Santoku nože

Nože na sushi

Dárkové balení nožů

Každý kuchyňský nůž XinZuo bez ohledu na jeho typ je zabalen v elegantní dárkové krabičce, která podtrhuje jeho prémiovost.

Dárkové balení sashimi nožeDárkové balení šéfkuchařského nože

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení