Doprava zdarma na vybraná výdejní místa

Luxusní kuchyňský nůž jako dárek pro zaměstnance

Nůž jako dárek pro zaměstnance

Blíží se konec roku a s tím spojené tradiční obdarování zaměstnanců. Zaměstnavatelé vyzkoušejte tento rok něco jiného nežli klasické každoroční dárky. Doporučujeme zkusit darovat kvalitní kuchyňské nože, které patří mezi nejpraktičtější dárky. O využití nožů není pochyb s ohledem na jejich každodenní používání v každé domácnosti. Kuchyňské nože jsou skvělým dárkem nejen k Vánocům a konci roku, ale i k narozeninám zaměstnanců či k výročím zaměstnance za dobu ve firmě.

Jaké nože jako dárek pro zaměstnance

Máte spíše konzervativní zaměstnance středního či staršího věku? Doporučuje klasiku v podobě evropského šéfkuchařského nože, se kterým neuděláte díru vedle. Jedná se o základní a primární nůž v české kuchyni, který je vyhlášený svou univerzálností. Dokáže nakrájet takřka vše. Má všem dobře známý vzhled a nijak nepříjemně nepřekvapí. Evropské šéfkuchařské nože u nás můžete vybírat s čepelí z německé či prémiové damaškové oceli. Nabídka šéfkuchařských nožů: ZDE.

Evropský šéfkuchařský nůž

Tip: Pokud Vás zajímá, jaké jsou jiné šéfkuchařské nože využívané ve světě, které se zcela svým vzhledem odlišují od toho evropského. Doporučujeme přečíst článek: Šéfkuchařské nože ve světě.

 

Máte spíše mladší zaměstnance? Zde bychom se nebáli více "experimentovat". Mladší generace jsou již otevřenější novým a jim neznámým věcem. Velmi se v ČR mezi mladší generací rozšiřuje obliba japonské a obecně asijské kuchyně. Mají vaši zaměstnanci rádi asijskou kuchyni? Doporučujeme je obdarovat exotickými asijskými noži. Například velmi netradičním čínským univerzálním nožem TAO, který svým vzhledem připomíná useknutý meč a vyznačuje se neuvěřitelnou univerzálností. Čínští mistři kuchaři využívají nejen ostří nože, ale i jeho širokou čepel a rukojeť. 

TAO nůž

Velmi oblíbený je i japonský typ nože: santoku, který je ideální na krájení zeleniny na přípravu asijských pokrmů. V případě, že vaši zaměstnanci mají rádi sushi, můžete je obdarovat i speciálními noži s jednostranným ostřím určených na přípravu a plátování ryb na sushi. Například deba nůž či sashimi nůž (název nože odpovídá názvu druhu sushi, pro které se s tímto nožem ideálně krájí plátky ryby).

Nože sashimi na sushi

Odkazy na kategorie nožů:

TAO nože

Santoku nože

Nože na sushi

Dárkové balení nožů

Každý kuchyňský nůž XinZuo bez ohledu na jeho typ je zabalen v elegantní dárkové krabičce, která podtrhuje jeho prémiovost.

Dárkové balení sashimi nožeDárkové balení šéfkuchařského nože

Zpět do obchodu