Doprava zdarma na vybraná výdejní místa

Představení řady nožů XinZuo Feng B32

Řada kuchyňských nožů XinZuo B32

Řada kuchyňských nožů XinZuo Feng B32 patří oprávněně mezi nejprodávanější u nás. Na první pohled se nože z Feng B32 odlišují od ostatních nožů XinZuo moderní ergonomickou rukojetí v černé barvě, jenž je vyrobena z kompozitního materiálu a skvěle padne do pravé i levé ruky. Všechny nože v této řadě mají čepel vyrobenou z prémiové damaškové oceli.

XinZuo B32 TAO nůž

Zajímavost: Kuchyňské nože z této řady si oblíbil například i známý instagramový kuchař David (Davidvkuchyni), který při svém vaření a přípravě receptů na Instagram využívá takřka výhradně naše nože XinZuo Feng B32. Jak je s nimi spokojený se můžete podívat v jeho příspěvcích: ZDE

Výroba damaškových nožů XinZuo Feng B32

Nože v řadě XinZuo Feng B32 mají jádro čepele z kvalitní damaškové oceli 10Cr15CoMoV, jenž je ekvivalent oceli VG10. Jádro jenž čítá 67 vrstev této damaškové oceli je navíc z obou stran chráněno proti korozi 33 vrstvami nerezové oceli 316L. XinZuo při výrobě využívá moderní technologii vakuového tepelného zpracování, díky kterému jsou nože tvrdší a umožňují lepší ostrost.

Tip: Zajímá Vás jaký je rozdíl mezi damaškovou a damascénskou ocelí? To si můžete přečíst ZDE.

XinZuo B32 ocel nožů

Ručně ostřené nože

Nože XinZuo Feng B32 stejně jako všechny kuchyňské nože XinZuo jsou závěrečně ručně opracovány. Díky ručnímu ostření mistry nožíři v japonském stylu ostření pod úhlem 15° z obou stran do tvaru V mají nože XinZuo Feng B32 jedinečnou ostrost, kterou běžné strojově ostřené nože nedosahují.

Tip: Více informací o výrobě nožů XinZuo si můžete přečíst v samostatném článku tomu věnovaném: Jak se vyrábí nože XinZuo.

Ruční ostření nožů v řadě XinZuo B32

Jedinečná ergonomická rukojeť

Rukojeť nožů XinZuo B32Nože XinZuo Feng B32 lze od ostatních nožů rozeznat okamžitě na první pohled jedinečnou černou rukojetí, jenž je vyrobena z pevného a v čase stálého kompozitního materiálu G10. Každý záhyb na rukojeti je vyladěn pro skvělou ergonomii, aby nože nevyklouzávaly ani z vlhkých rukou. Při návrhu rukojeti jsme mysleli nejen na její funkčnost a životnost v čase, ale i na její vzhled, jenž je vyšperkován uměleckým mosazným nýtem.

Mosazný nýt na rukojeti nožů XinZuo B32

Nabídka sad kuchyňských nožů XinZuo z řady Feng B32

Nabídka kuchyňských nožů XinZuo z řady Feng B32

Zpět do obchodu