Doprava zdarma na výdejní místa
Ocílka z uhlíkové oceli XinZuo Pin X02O
Kvalitní ocílka s uhlíkovým povrchem XinZuo Pin X02O a s ručně vyrobenou olivovou rukojetí. Olivové dřevo s živou kresbou a elegantní texturou je pevné, tvrdé a vizuálně unikátní. Ideální pomocník pro pravidelné ostření nožů.
| Kategorie: | Broušení a ostřeníOcílky pro snadné ostření nožů |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| EAN: | 7331898643912 |
| Brousící nástroj: | Ocílka |

Ocílka XinZuo z uhlíkové oceli (Pin X02O)
Prémiová ocílka XinZuo z řady Pin X02O s uhlíkovým (karbonovým) povrchem pro snadné a rychlé ostření nožů XinZuo. Ostření kvalitních nožů z německé či damaškové oceli bude radost. Ocílka má elegantní vzhled, se kterým zapadne do většiny kuchyní. Její ergonomická rukojeť z olivového dřeva umožňuje pohodlné držení při ostření nožů a navíc skvěle vypadá.

Rozměry ocílky

Jak ostřit nože na ocílce


Barva a vzhled materiálu rukojeti ocílky se může oproti produktovým obrázkům mírně lišit z důvodu výroby rukojeti z jiného kusu olivového dřeva nebo rozdílným stářím dřeva.
Balení v ekologické dárkové krabičce
Ocílka z uhlíkové oceli XinZuo Pin X02O je zabalena v luxusní dárkové krabičce z ekologických a recyklovatelných materiálů. Přírodní charakter krabičky dokonale ladí s olivovým dřevem rukojeti a podtrhuje celkový přirozený výraz této řady. Krabička je zároveň ideálním dárkovým balením pro každou příležitost.

Rozměry a parametry ocílky
| Ocílka s uhlíkovým povrchem | |
| Značka: | XinZuo |
| Řada: | Pin X02O |
| Typ: | Uhlíková |
| Délka ostřící plochy: | 228 mm |
| Průměr ostřící tyče: | 12 mm |
| Délka rukojeti: | 135 mm |
| Hmotnost: | 363 g |
| Materiál: |
Tyč: Vysoce uhlíková ocel (Korundové pískování) Rukojeť: Olivové dřevo |
| Místo výroby: | Yangjiang Čína |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Yangjiang XINZUO Industry & Trade Co,. Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | GongYe Street, QinlinShan Industrial, BeiGuan Town, YangDong District, YangJiang City, GuangDong, China |
| E-mail : | info@xinzuo.cn |



