Doprava zdarma na vybraná výdejní místa

O XinZuo

V této části našeho blogu naleznete informace nejen o XinZuo, ale i o městě Yangjiang, ve kterém své nože vyrábí. XinZuo vyrábí kuchyňské nože té nejvyšší kvality z německé i damaškové oceli. Nabídku čítá i celá řada příslušenství od stojánků, nůžek, po kvalitní ocílky a brusné kameny. 

XinZuo logo

Co znamená XinZuo

Dobrý název firmy má o ní co nejvíce vypovídat, což u XinZuo platí dvojnásob. V laickém překladu se dá XinZuo přeložit jako závazek a důvěra. Důvěru si XinZuo u zákazníků po celém světě buduje již více než 20let své existence vyráběním prémiových nožů. Závazek naopak pro XinZuo znamená jít stále cestou vyrábět nože té nejlepší kvality a neztratit důvěru zákazníků. 

Odkud pochází nože XinZuo

Každý nůž XinZuo pochází z čínského města nožů Yangjiang. Yangjiang má označení "čínské město nožů" zcela oprávněně, neboť tradice výroby nožů v něm sahá až 1400 let do minulosti. Generace mistrů nožířů si v Yangjiang již celá staletí předávají své umění mezi sebou. Díky neocenitelným znalostem místních mistrů nožířů dosahují kuchyňské nože XinZuo nejvyšších kvalit a získali různá ocenění po celém světě. 

Doporučení: Zajímá vás historie výroby nožů v Yangjiang? Připravili jsme pro vás speciální článek: Historie výroby nožů v Yangjiang.

 

Zpět do obchodu