Doprava zdarma na vybraná výdejní místa

Nůž na pečivo HezHen B30S 8"

Nůž na pečivo HEZHEN Master B30S s 8" velkou čepelí z kvalitní švédské oceli Sandvik 14C28N a přírodní dřevěnou rukojetí z olivového dřeva.

Nechte si vygravírovat na nůž Váš text nebo obrázek.

Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Skladem (>10 ks)
Kód: XN157
Značka: XinZuo
1 299 Kč 1 073,55 Kč bez DPH
Kategorie: Nože na chléb a pečivo
Záruka: 3 roky
Druh oceli: Sandvik
Řada nožů: Master B30S
Velikost čepele: 8"
Značka: HEZHEN
Doprava zdarma
Doprava po ČR zdarma
Nakupujte s dopravou po ČR do výdejních míst zdarma.
30 dní na vrácení
30 dní na vrácení
Pokud nebudete spokojeni máte 30 dní na vrácení.
Záruka 3 roky
Záruka 3 roky
Za kvalitu produktů ručíme.

XinZuo - Výroba nožů je řemeslo, které děláme srdcem.

Nůž na pečivo HEZHEN Master 8" (B30S)

Nůž na pečivo HEZHEN Master 8" z řady B30S pochází z tradičního čínského města nožů Yangjiang, ve kterém se vyrábí ty nejlepší nože celá staletí. Místní mistři si své umění výroby a opracování nožů předávají z generace na generaci. Tento nůž na pečivo patří mezi exkluzivní nože od výrobce XinZuo, které se svou unikátností zasloužili o prodej pod vlastní značkou HEZHEN, jejíž název znamená HE = harmonie a ZHEN = perfektní. Ve volném překladu lze HEZHEN označovat jako značku nožů s dokonalou harmonií. XinZuo při výrobě tohoto nože HEZHEN využívá to nejlepší z moderní a tradiční výroby nožů. Každý nůž od výrobce XinZuo je jedinečný, díky závěrečnému preciznímu ručnímu opracování.

Výjimečná synergie řady nožů Master B30S

Řada nožů Master B30S se oproti jiným řadám vyznačuje velmi robustní a výjimečně pevnou ocelí Sandvik 14C28N. Ocel pochází ze severského Švédska a stejně jako ve Švédsku jsou tvrdé přírodní podmínky pro houževnaté obyvatele, tak i ocel si převzala tyto rysy a vyznačuje se vynikající odolností, pevností a ostrostí. Master B30S navíc kombinuje robustnost a chladnost severské oceli s elegancí olivového dřeva z Itálie se zářivým hřejivým odstínem slunečních paprsků na rukojeti. Rukojeť nožů z olivového dřeva je ručně zpracována s řemeslnou přenosností a vyladěna několikanásobným ručním leštěním.

Nůž na pečivo HEZHEN Master B30S

Nůž na pečivo HEZHEN od XinZuo pro snadné krájení

Tento nůž patří mezi speciální nože na pečivo. Vyznačuje se dlouhou délkou čele se speciálně vroubkovaným ostřím pro snadné krájení křehkého pečiva, aniž by došlo k jeho pomačkání, potrhání či rozlámání. Nůž na pečivo si poradí i s čerstvým křupavým pečivem a neměl by chybět v žádné domácnosti. Vhodný na krájení chleba i baget. Navíc tento ergonomický nůž na pečivo HEZHEN s jedinečnou rukojetí je vhodný pro leváky i praváky.

Nůž na pečivo HEZHEN Master B30S při krájení

Čepel z tvrdé severské oceli s ručním zpracováním

Tento nůž na chléb a pečivo je vyroben z pevné oceli Sandvik 14C28N pocházející ze Švédska. Sandvik 14C28N má ve svém složení vyšší podíl Cr, Mo a N. Uhlíkové a chromové prvky ve složení oceli jí dodávají nadstandardní robustnost, odolnosti proti rzi, a především i vysokou ostrost. Tato ocel je velmi oblíbená i pro čepele uzavíratelných nožů pro venkovní použití v náročných podmínkách.

Ocel Sandvik 14C28N

Čepel nože je dosahuje tvrdosti 58+/-1 Rockwella a je zrcadlově leštěna i s využitím pískování pro její vyšší odolnost vůči poškrábání. Ostří nože je ostřeno ručně mistry nožíři pod úhlem 30°. 
Rozměry nože na pečivo B30S

Zajímavost: XinZuo jako přední inovátor v oblasti výroby kuchyňských nožů kombinuje tradiční a nejmodernější techniky výroby. Díky jeho nejmodernější metodě vakuového tepelného zpracování mají kuchyňské nože XinZuo ve srovnání s noži vyrobenými pouze běžným tepleným zpracováním vyšší tvrdost a ostrost, též delší živostnost. Ve spojení s tradičním závěrečným ručním ostřením nožů mistry nožíři, s jejichž umem předávaným z generace na generaci se žádný stroj nemůže srovnávat, mají kuchyňské nože XinZuo i prémiovou ostrost, kterou strojově ostřené nože nedosahují.

Rukojeť s italskou elegancí

Rukojeť nože je vyrobena z olivového dřeva pocházejícího z Itálie a oslní na první pohled přírodním vzhledem. Přírodní vzhled rukojeti je vyladěn do posledního detailu díky několikanásobnému ručnímu leštění pro zvýraznění přirozené textury olivového dřeva. Eleganci rukojeti dodává i decentní měděný mosazný nýt s květinovým vzorem. Rukojeť je nejen hezká, ale především její tvar je uzpůsoben pro maximální ergonomii a pevný pohodlný úchop i při déle trvajícím soustavném krájení.  Barva a vzhled materiálu rukojeti nože se může oproti produktovým obrázkům mírně lišit z důvodu výroby rukojeti z jiného kusu dřeva nebo rozdílným stářím dřeva.

Rukojeť nože na pečivo HEZHEN Master B30S

Dárkové balení nože HEZHEN

Nůž na pečivo HEZHEN Master B30S 8" je zabalen v luxusní dárkové krabičce, se kterou je ideálním praktickým dárkem do domácnosti. Vhodný jako dárek ke svatbě, kolaudaci nového bydlení, narozeninám, jakékoliv sváteční události či běžné návštěvě. Svým luxusním vzhledem dárková krabička i v ní obsažený elegantní nůž HEZHEN s jedinečnou rukojetí od výrobce XinZuo udělají radost každému obdarovanému. 

Dárkové balení nože na pečivo HEZHEN Master B30S

Rozměry a parametry nože na pečivo

Nůž HEZHEN Master 8" z řady B30S
Značka: HEZHEN
Výrobce: XinZuo
Řada: Master B30S
Typ nože: Nůž na pečivo
Délka čepele: 210 mm
Výška čepele: 35 mm
Délka rukojeti: 143 mm
Celková délka: 353 mm
Tloušťka: 2.2 mm
Hmotnost: 196 g
Materiál:

Sandvik 14C28N ocel

Tvrdost 58+/-1 Rockwella
Rukojeť: Olivové dřevo
Místo výroby: Yangjiang Čína

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu