Doprava zdarma na vybraná výdejní místa

Proč nakupovat nože na XinZuo.cz?

Internetový obchod XinZuo.cz je oficiální internetový obchod pro Českou republiku čínského výrobce XinZuo pocházejícího z čínského města nožů Yangjiang. V tomto článku vám představíme výhody, které přináší nákup nožů XinZuo v tomto oficiálním internetovém obchodě.

Výhody nákupu nožů na XinZuo.cz

  • Nože a jejich příslušenství máme dostupné SKLADEM u nás nemusíte čekat desítky dnů na jejich dodání. Vaši objednávku předáme dopravci při objednání do 12:30 v den objednání po 12:30 následující pracovní den. // Uvedené časy platí pro platby dobírkou nebo platbu online kartou. V případě platby převodem se čas dodání prodlužuje o dobu než dorazí peníze na náš účet. 
  • Doprava ZDARMA. U nás neplatíte dopravu, která je realizována přes dopravce Českou poštu. // V dopravě zdarma není zahrnuta cena za platbu dobírkou.
  • Prodloužená záruka. Kvalitě naší výroby nožů důvěřujeme, proto máme ke všem nožům i nabízenému příslušenství záruku 3 roky.
  • 30 dní na vrácení. Jsme férový a víme, že výběr nože není univerzální záležitost, že ne každý nůž padne každému do ruky, proto nabízíme možnost 30 denní vrácení v případě nespokojenosti.
  • Profesionální broušení nože ZDARMA. Ke každému zakoupenému noži u nás zákazník dostane poukaz na jedno profesionální broušení ZDARMA s platností 12 měsíců od zakoupení.

 

Zpět do obchodu