Dárky od KAMPOT.CZ ke každé objednávce, více ZDE

Doprava zdarma na výdejní místa.

Proč nakupovat nože na XinZuo.cz?

Internetový obchod XinZuo.cz je oficiální internetový obchod pro Českou republiku čínského výrobce XinZuo pocházejícího z čínského města nožů Yangjiang. V tomto článku vám představíme výhody, které přináší nákup nožů XinZuo v tomto oficiálním internetovém obchodě.

Výhody nákupu nožů na XinZuo.cz

  • Nože a jejich příslušenství máme dostupné SKLADEM u nás nemusíte čekat desítky dnů na jejich dodání. Vaši objednávku předáme dopravci při objednání do 12:30 v den objednání po 12:30 následující pracovní den. // Uvedené časy platí pro platby dobírkou nebo platbu online kartou. V případě platby převodem se čas dodání prodlužuje o dobu než dorazí peníze na náš účet. 
  • Doprava ZDARMA. U nás neplatíte dopravu, která je realizována přes dopravce Českou poštu. // V dopravě zdarma není zahrnuta cena za platbu dobírkou.
  • Prodloužená záruka. Kvalitě naší výroby nožů důvěřujeme, proto máme ke všem nožům i nabízenému příslušenství záruku 3 roky.
  • 30 dní na vrácení. Jsme férový a víme, že výběr nože není univerzální záležitost, že ne každý nůž padne každému do ruky, proto nabízíme možnost 30 denní vrácení v případě nespokojenosti.
  • Profesionální broušení nože ZDARMA. Ke každému zakoupenému noži u nás zákazník dostane poukaz na jedno profesionální broušení ZDARMA s platností 12 měsíců od zakoupení.