Doprava zdarma na vybraná výdejní místa

Nové dřevěné prkénko XinZuo z černého ořechu

Již od delší dobu si mohou naši zákazníci zakoupit kvalitní a velmi oblíbené dřevěné prkénko XinZuo z akácie a nově jsme rozšířili nabídku kvalitních kuchyňských prkének o nové prkénko XinZuo z ořechového dřeva. Nové prkénko je vyrobeno z masivního kusu černého ořechu s váhou přibližně 1,3kg, která zajišťuje, že vám nebude klouzat po pracovní ploše kuchyňské desky, jako lehká prkénka. Nové prkénko XinZuo je propracované do každého detailu, stejně jako již nabízené prkénko z akácie. 

Prkénko XinZuo z ořechového dřeva

Tip: Přidělaná madla/úchyty na boku prkénka slouží pro odkládání prkénka při sušení či jeho skladování. Jednoduše prkénko na ně postavíte, čímž má vzduch přístup při jeho sušení ze všech stran. Nedochází k zapařování boku prkénka, na kterém je postaveno. 

Oboustranné prkénko s drážkami a odkládacím prostorem

Prkénko lze využívat z obou stran, přičemž na jedné straně lemuje jeho okraje praktická odtoková drážka, kterou oceníte především při krájení vodnaté zeleniny. Na stejné straně dřevěného prkénka se v jeho rohu nachází i prohlubeň sloužící jako odkládací prostor. Vzhledem k rozměrům odkládacího prostoru je ideální například na nasekané bylinky či nakrájený česnek, cibuli atd.

Odkládací prostor na dřevěném prkénku XinZuo

Nabídka nového prkénka XinZuo z ořechového dřeva

Zpět do obchodu