Při nákupu sady nožů nad 6000,- Kč dárek adventní kalendář - více zde

Nakiri nůž XinZuo Yun B9H 7"

Nůž japonského typu nakiri XinZuo Yun B9H 7" s čepelí z prémiové damaškové oceli a ručně opracovaným ostřím ideální na krájení zeleniny.

Můžeme doručit do:
1.12.2021
Skladem (> 3 ks)
Kód: XN84
Značka: XinZuo
1 799 Kč 1 486,78 Kč bez DPH
Kategorie: Nakiri nože
Záruka: 3 roky
Druh oceli: Damašková
Typ nože: Japonský
Velikost čepele: 7"

XinZuo - Výroba nožů je řemeslo, které děláme srdcem.

Nakiri nůž XinZuo Yun 7" (B9H)

Nakiri nůž XinZuo Yun 7" z řady B9H pochází z tradičního čínského města nožů Yangjiang, ve kterém se vyrábí ty nejlepší nože celá staletí. Místní mistři si své umění výroby a opracování nožů předávají z generace na generaci. XinZuo při výrobě tohoto nože využívá to nejlepší z moderní a tradiční výroby nožů. Každý nůž od výrobce XinZuo je jedinečný, díky závěrečnému preciznímu ručnímu opracování.

Nakiri nůž XinZuo Yun B9H 7" ukázkové krájení salámu

Nakiri nůž od XinZuo na zeleninu a bylinky

Nakiri nože spadají mezi japonské typy nožů. Jsou speciálně uzpůsobené pro krájení zeliny a bylin. Nakiri nůž má velmi širokou čepel se zaobleným ostřím pro pohodlné krájení kolíbavým pohybem. Poradí si se sekáním a krájením i tvrdé kořenové zeleniny bez nutnosti vynaložení velké fyzické síly. Zeleninu dokáže nakrájet na velmi tenké plátky a proužky, jak jste zvyklý z asijských restaurací. Široká čepel nakiri nože umožňuje snadné přenášení zpracovaných surovin na ni.

Nakiri nůž XinZuo Yun B9H 7" položený na prkénku

Vyroben z prémiových materiálů s mistrnou ruční prací

Tento nakiri nůž je vyroben z prvotřídní damaškové oceli (damascus steel), ze které se vyrábí ty nejlepší nože. Jádro nože z damaškové oceli s tvrdostí 60+/-2 Rockwella čítá 67 vrstev. Ochranu proti korozi zajišťuje 316L nerezová ocel, do které je jádro nože vloženo. Kvalitní ocel spolu s tradiční technikou výroby zajišťuje dlouhou životnost nože. Povrch nože umožňuje dokonalý řez s minimem tření a lepení surovin. Rukojeť nože je vyrobena z bezúdržbového materiálu, který v čase neměkne a neudržuje zápach. Její dokonalý tvar a délka umožňuje snadné a ladné krájení bez toho, aniž by nůž z ruky vyklouzával. Barva a vzhled materiálu rukojeti nože se může oproti produktovým obrázkům mírně lišit z důvodu výroby rukojeti z jiného kusu dřeva nebo rozdílným stářím dřeva.

 

Nakiri nůž XinZuo Yun B9H 7" - rozměry nože

Dárkové balení nože

Nakiri nůž XinZuo Yun 7" z řady B9H je zabalen v luxusní dárkové krabičce, se kterou je ideálním praktickým dárkem do domácnosti. Svým luxusním vzhledem dárková krabička i kvalitní nůž od výrobce XinZuo udělají radost každému obdarovanému. 

Ukázkové dárkové balení nožů XinZuo

*Nůž na obrázku je pouze ilustrativní. Všechny nože mají stejné dárkové balení.

Rozměry a parametry nakiri nože

Nůž XinZuo Yun 7" z řady B9H
Značka: Xinzuo
Řada: Yun B9H
Typ nože: Nakiri nůž
Délka čepele: 180mm
Výška čepele: 47,5mm
Délka rukojeti:

140mm

Celková délka: 320mm
Tloušťka: 2,4mm
Hmotnost: 223g
Materiál:

Damascénská ocel 67 vrstev

10Cr15CoMoV
(ekvivalent oceli VG10)

Tvrdost: 60+/-2 Rockwella
Místo výroby: Yangjiang Čína

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: