🔥 Podzimní akce až -15% · Slevy zde 👈
🍂Podzimní akce - ceny padají 🍂 Na vybrané produkty až -15% Prohlédnout slevy

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 5864 hodnocení
5
5797x
4
46x
3
4x
2
3x
1
14x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

ZS Avatar autora Zbyněk Svítil Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.9.2022
JR Avatar autora Juraj Rajecky Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.9.2022
Dle ocekavani
ZL Avatar autora Zdeněk Lenk Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.9.2022
Super, doporučujeme
JV Avatar autora Jana Vackova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.9.2022
Zbozi dorazilo brzy darkove zabalene..libi se mi ,ale mam to jako darek ,tak ho vyzkousime pozdeji.
RB Avatar autora Roman Burian Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.9.2022
Super...
JD Avatar autora Jiří Dobeš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.9.2022
Hnedka druhý den po objednání, balík dorazil. Nůž velice krásně zabalen, takže veliká spokojenost! ????
JM Avatar autora Jan Musil Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.9.2022
spokojen
VS Avatar autora Václav Ségl Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.9.2022
Já jsem spokojený
A Avatar autora Alena Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.9.2022
Ano, velmi spokojená. Se vším!
MM Avatar autora Martin Mockovčiak Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.9.2022
Super
AL Avatar autora Aliaksandra Laurova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.9.2022
Super nože, rychle dodání. Jsem spokojená.
VN Avatar autora Václav Němec Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.9.2022
vše OK
TW Avatar autora Tomáš weber Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.9.2022
Obchod dobrý,nože kvalitní pouze špatně řešené umístění magnetu v magnetickém stojanu ten nejmenší nůž tam hodně špatně drží protože magnety jsou umístěné moc nízko
JT Avatar autora Jakub Trdla Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.9.2022
PK Avatar autora Petr Kofer Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.9.2022
MP Avatar autora Martin Plný Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 31.8.2022
PK Avatar autora Petr Konopka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 31.8.2022
AM Avatar autora Anna Matoušková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.8.2022
PG Avatar autora Petr Grig Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.8.2022
100
TB Avatar autora Tomas Burian Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.8.2022
Rychle vyřízená objednávka. Maximální spokojenost s dodaným zbožím.

Ovládací prvky výpisu

5870 položek celkem