Doprava zdarma na výdejní místa
Šéfkuchařský nůž Bunka XinZuo Zhen QE PM8M 8.5"
Elegantní nůž Bunka XinZuo Zhen QE PM8M v elegantním japonském minimalistickém stylu. S čepelí z prvotřídní japonské kompozitní oceli Aogami No.2. a rukojetí z javoru s buvolím rohem, která je ručně tvarovaná podle tradiční japonské techniky. V luxusní dřevěné krabičce.
| Kategorie: | Šéfkuchařské nože |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| EAN: | 7331898643769 |
| Druh oceli: | Japonská, Kompozitní |
| Řada nožů: | Zhen QE PM8M |
| Typ nože: | Japonský |
| Velikost čepele: | 8,5" |
| Položka byla vyprodána… | |

Šéfkuchařský nůž Bunka XinZuo Zhen QE 8,5" (PM8M)
Šéfkuchařský nůž Bunka XinZuo Zhen QE PM8M s velkostí 8,5" pochází z tradičního čínského města nožů Yangjiang, ve kterém se vyrábí ty nejlepší nože celá staletí. Místní mistři si své umění výroby a opracování nožů předávají z generace na generaci. XinZuo při výrobě tohoto nože využívá to nejlepší z moderní a tradiční výroby nožů. Každý nůž od výrobce XinZuo je jedinečný, díky závěrečnému preciznímu ručnímu opracování.
Řada nožů v duchu japonského minimalismu
Řada nožů XinZuo Zhen QE vás zaujme na první pohled svým klasickým japonským minimalistickým designem. Nečekejte žádné křiklavé barvy rukojetí ani výrazné textury na čepelích. Naopak čepele z japonské kompozitní oceli Aogami No. 2 mají elegantní jemný saténový vzor. Rukojeti s tradičním japonským osmihranným tvarem ze světlého javorového dřeva s buvolím rohem dokonale dotvářejí vzhled této řady. Výjimečnost řady Zhen QE podtrhuje i dřevěná dárková krabička, ve které jsou nože zabaleny.

Speciální šéfkuchařský nůž Bunka od XinZuo
Bunka je speciální šéfkuchařský nůž japonského typu. Speciální tvar čepele tohoto nože může připomínat i jiné japonské typy nožů. Jedná se o univerzální nůž, který oceníte nejen při krájení perfektních kousků masa, ale i zeleniny. S Bunka nožem snadno nakrájíte zeleninu na tenké proužky, které jsou známé pro asijskou kuchyni. Nakrájíte s ním snadno mrkev, žlutou ředkev či okurku na proužky vhodné do jarních závitků či sushi.

Z japonské kompozitní oceli Aogami No.2
Tento šéfkuchařský nůž je vyroben z prvotřídní japonské kompozitní oceli Aogami No.2 s tvrdostí 62–64 HRC. Ocel vyvinula a dodává japonská společnost Sanyo Riki.

Jádro čepele tvoří japonská ocel Sanyo Riki Aogami No. 2 s tvrdostí 62–64 HRC, obalená vrstvami SUS410 pro ochranu proti korozi. Tato třívrstvá konstrukce v kombinaci s moderní výrobní technologií zajišťuje extrémní ostrost a dlouhou životnost. Ostří je ručně broušeno mistry na úhel 15° z obou stran v japonském stylu.
Nákres konstrukce čepele nože

Zajímavost: XinZuo jako přední inovátor v oblasti výroby kuchyňských nožů kombinuje tradiční a nejmodernější techniky výroby. Díky jeho nejmodernější metodě vakuového tepelného zpracování mají kuchyňské nože XinZuo ve srovnání s noži vyrobenými pouze běžným tepleným zpracováním vyšší tvrdost a ostrost, též delší živostnost. Ve spojení s tradičním závěrečným ručním ostřením nožů mistry nožíři, s jejichž umem předávaným z generace na generaci se žádný stroj nemůže srovnávat, mají kuchyňské nože XinZuo i prémiovou ostrost, kterou strojově ostřené nože nedosahují.
Tradiční japonská osmihranná rukojeť
Rukojeť z javoru s buvolím rohem je ručně tvarovaná podle tradiční japonské techniky, což zajišťuje perfektní rovnováhu a odolnost vůči vlhkosti. Dokonalé vyvážení a tvarované hrany zabraňují vyklouzávání nože i při práci s mokrou rukou. Díky této konstrukci je nůž vhodný jak pro praváky, tak pro leváky.
Přechod mezi čepelí a rukojetí je navržen pro bezpečnou práci bez rizika poranění prstů.

Každý kus je unikátní v odstínech dřeva (barva a kresba dřeva se mohou oproti produktovým fotografiím mírně lišit v závislosti na konkrétním kusu či stáří použitého materiálu).
Nákresy konstrukce rukojeti nože

Luxusní dárek v dřevěné krabičce
Tak výjimečný nůž si zaslouží více než jen papírovou krabičku. Proto je uložen v kvalitní dřevěné krabičce, která podtrhuje jeho hodnotu a povyšuje dárkové balení na novou úroveň.
Díky tomu se stává ideálním a praktickým dárkem do domácnosti – ať už ke svatbě, kolaudaci nového bydlení, narozeninám, svátku nebo jiné příležitosti. Představte si ten okamžik, kdy otevřete dřevěnou krabičku a uvnitř objevíte unikátní nůž. Krabička navíc slouží jako elegantní a šetrné řešení pro dlouhodobé uchovávání nože.

Rozměry a parametry Bunka nože
| Nůž XinZuo Zhen QE PM8M 8,5" | |
| Značka: | XinZuo |
| Řada: | Zhen QE PM8M |
| Typ nože: | Bunka nůž |
| Délka čepele: | 214 mm |
| Výška čepele: | 51 mm |
| Délka rukojeti: | 138 mm |
| Celková délka: | 360 mm |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Hmotnost: | 144 g |
| Materiál čepele: |
Sanyo Riki Aogami No. 2 Nerezová ocel SUS410 |
| Tvrdost čepele: | 62-64 Rockwella |
| Úhel broušení: | 15° ± 1 z obou stran |
| Rukojeť: |
Javorové dřevo + buvolí roh |
| Místo výroby: | Yangjiang Čína |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Yangjiang XINZUO Industry & Trade Co,. Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | GongYe Street, QinlinShan Industrial, BeiGuan Town, YangDong District, YangJiang City, GuangDong, China |
| E-mail : | info@xinzuo.cn |




