Gravírování zdarma do konce února s kódem: GRAVIRUJTE

Doprava na některá výdejní místa v ČR zdarma.

Gyuto nůž XinZuo Yun B9H 9,5"

Univerzální asijský šéfkuchařský nůž gyuto nůž XinZuo Yun B9H 240mm pro krájení většiny surovin.

Nechte si vygravírovat na nůž Váš text nebo obrázek.

Vyprodáno
Kód: XY08
Značka: XinZuo
2 199 Kč 1 817,36 Kč bez DPH
Doprava zdarma
Doprava po ČR zdarma
Nakupujte s dopravou po ČR do výdejních míst zdarma.
30 dní na vrácení
30 dní na vrácení
Pokud nebudete spokojeni máte 30 dní na vrácení.
Záruka 3 roky
Záruka 3 roky
Za kvalitu produktů ručíme.

XinZuo - Výroba nožů je řemeslo, které děláme srdcem.

Gyuto nůž XinZuo Yun 9,5" (B9H)

Gyuto nůž XinZuo Yun z řady B9H pochází z tradičního čínského města nožů Yangjiang, ve kterém se vyrábí ty nejlepší nože celá staletí. Místní mistři si své umění výroby a opracování nožů předávají z generace na generaci. XinZuo při výrobě tohoto nože využívá to nejlepší z moderní a tradiční výroby nožů. Každý nůž od výrobce XinZuo je jedinečný, díky závěrečnému preciznímu ručnímu opracování.

Gyuto nůž XinZuo Yun B9H

Gyuto nůž od XinZuo s širokým využitím

Gyuto nože mají svůj prvotní původ v Japonsku a spadají mezi japonské typy nožů. Jejich rozmach po celé Asii byl dán jejich univerzálností a všestranností a jsou srovnávány s evropskými šéfkuchařskými noži. Zvládají nakrájet takřka jakoukoliv surovinu. Poradí si s tvrdou kořenovou zeleninou, prorostlým masem i tvrdým ovocem. Čepel gyuto nože je speciálně tvarovaná pro snadné krájení. Gyuto nůž by měl mít své místo v každé domácnosti vedle šéfkuchařského nože.

Gyuto nůž XinZuo Yun B9H

Vyroben z prémiových materiálů s mistrnou ruční prací

Tento gyuto nůž je vyroben z prvotřídní damaškové oceli (damascus steel), ze které se vyrábí ty nejlepší nože. Jádro nože z damaškové oceli s tvrdostí 60+/-2 Rockwella čítá 67 vrstev. Ochranu proti korozi zajišťuje 316L nerezová ocel, do které je jádro nože vloženo. Kvalitní ocel spolu s tradiční technikou výroby zajišťuje dlouhou životnost nože. Povrch nože umožňuje dokonalý řez s minimem tření a lepení surovin. Rukojeť nože je vyrobena z bezúdržbového materiálu, který v čase neměkne a neudržuje zápach. Její dokonalý tvar a délka umožňuje snadné a ladné krájení bez toho, aniž by nůž z ruky vyklouzával. Barva a vzhled materiálu rukojeti nože se může oproti produktovým obrázkům mírně lišit z důvodu výroby rukojeti z jiného kusu dřeva nebo rozdílným stářím dřeva.

 XinZuo Yun B9H velikost nože

Zajímavost: XinZuo jako přední inovátor v oblasti výroby kuchyňských nožů kombinuje tradiční a nejmodernější techniky výroby. Díky jeho nejmodernější metodě vakuového tepelného zpracování mají kuchyňské nože XinZuo ve srovnání s noži vyrobenými pouze běžným tepleným zpracováním vyšší tvrdost a ostrost, též delší živostnost. Ve spojení s tradičním závěrečným ručním ostřením nožů mistry nožíři, s jejichž umem předávaným z generace na generaci se žádný stroj nemůže srovnávat, mají kuchyňské nože XinZuo i prémiovou ostrost, kterou strojově ostřené nože nedosahují.

Dárkové balení nože

Gyuto nůž XinZuo Yun z řady B9H je zabalen v luxusní dárkové krabičce, se kterou je ideálním praktickým dárkem do domácnosti. Svým luxusním vzhledem dárková krabička i kvalitní nůž od výrobce XinZuo udělají radost každému obdarovanému. 

Dárkové balení gyuto nože XinZuo Yun B9H

*Nůž na obrázku je pouze ilustrativní. Všechny nože mají stejné dárkové balení.

Rozměry a parametry gyuto nože

Nůž XinZuo Yun z řady B9H
Značka: Xinzuo
Řada: Yun B9H
Typ nože: Gyuto nůž
Délka čepele: 240mm
Výška čepele: 50mm
Délka rukojeti: 140mm
Celková délka: 380mm
Tloušťka: 2.5mm
Hmotnost: 256g
Materiál:

Damascénská ocel 67 vrstev

10Cr15CoMoV
(ekvivalent oceli VG10)

Tvrdost 60+/-2 Rockwella
Rukojeť: Palisandr
Místo výroby: Yangjiang Čína
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JK Avatar autora | 10.8.2022
super
5
JL Avatar autora | 28.12.2021
Velmi kvalitní nůž naprostá spokojenost, rychlé dodání, časem koupím další,.